Ärilabor 2011: mis töötab internetiturunduses täna?

Olulisimad teadmised interneti kaudu enamate klientide saamiseks. Ühe päevaga.

Pane ennast valmis uueks ärihooajaks ja loo endale kõva konkurentsieelis. Inimesed otsivad täna lõviosa tooteid ja teenuseid internetist. Sellest, kui hästi sa oma ettevõtet internetis turundad, sõltub suuresti sinu äriedu. Ärilabor 2011 annab sulle kõik põhiteadmised, mida vajad, et saada interneti kaudu senisest oluliselt rohkem kliente.

Ärilabor 2011 toimub Tartus 7. augustil hotell Londoni konverentsisaalis. See sisaldab 8 tundi väga sisukat materjali ühe päeva jooksul. Koolitus on mõeldud inimestele, kel soov oma ettevõttele läbi interneti saada senisest rohkem kliente.

NB! Eelkõige on see suunatud neile, kes veel pole minu koolitustel käinud. Kui oled, siis 15-19. august teen Tallinnas jätkukursuseid. Sinna saavad muidugi tulla ka need, kes sellel koolitusel osalevad.Ärilabor 2011 on koolitusüritus, kus ühe päeva jooksul saad teada parimad tehnikad ja strateegiad eduka internetiturunduse korraldamiseks ja klientide hulga kasvatamiseks. Koolitusel saad vastused nendele ja paljudele teistele küsimustele:

  • kuidas tagada jätkusuutlik klientide pealevool?
  • kuidas tuua oma veebilehele palju relevantseid külastajaid?
  • kuidas mõjutada ja veenda inimesi tegutsema?
  • kuidas panna oma veebileht müüma?

Kava


10:00 Internetiturunduse planeerimine. Kuidas seada ja planeerida oma internetiturunduse strateegiaid? Tervikpildi mudel.
10:30 Otsingumootorid ja sisuturundus. Kuidas saada Googles esimeseks? Kuidas tuua oma veebilehele palju külastajaid? Pika saba optimeerimine. Artikliturundus, blogiturundus, videoturundus.
11:30 Usalduse loomine, suhtearendus ja sotsiaalne meedia. Keda püüame? Kuidas luua ja arendada suhteid sihtgrupiga? Kuidas saada fänne? Mil moel panna sotsiaalne meedia enda heaks tööle?
13:00 Paus. Osalejad saavad otsida endale linna pealt sobiva lõunastamisvõimaluse.
14:00 Müügikontaktide genereerimine. Kuidas panna huvilised meiega ühendust võtma? Postiloendite kasvatamine.
15:00 Tark internetireklaam. Millised on kõige efektiivsemad reklaamikanalid? Kuidas reklaamiraha tagasi saada? Kampaanialehtede loomine.
16:00 Kohvipaus. Aeg jalgu sirutada.
16:30 Veebilehe müügile tuunimine. Kuidas panna veebileht müüma? Kuidas muuta külastajad ostjateks? Kuidas veenda läbi kirjasõna?
18:00 Veebianalüütika ja testimine. Google Analytics ja Website Optimizer. Kaevame andmetes ja vaatame, et milliseid järeldusi saame teha oma veebi ja turunduse kohta läbi veebistatistika? Kuidas teada, et milline disain või sõnum müüb kõige paremini?
19:00 Lõpusõna ja viimased tarkused. Siia otsa tuleb küsimuste-vastuste voor seni kuni küsimusi jätkub.

Arvutit pole vaja koolitusele kaasa võtta, vaid soovi korral endale märkmete tegemise vahendid.Sinu investeering on vaid €99 + km.

See koolitus on otsene panus sinu ettevõtte sissetuleku suurendamisse ning teenid selle tagasi kordades ja kordades.Registreeri kohe koolitusele. Eelmistel aastatel on vastava koolituse kohad läinud kiiresti. Kes ees, see mees.

Peale registreerimist saadame sulle e-postile ettemaksuarve ja su koht saab kinnitatud osalustasu maksmisega.

Registreeri all vasakul klikkides vastavale nupule.

Paketid


Koolituspakett

See pakett sisaldab osalemist koolitusel.

Koolituspaketi hind: €99 + km

Preemiumpakett

Selle paktiga saad lisaks koolitusele juurde omal valikul kas:

  • mahuka internetiturunduse e-kursuse Internetirevolutsioon, kus üle 15h videoõpetusi + üle 100 lk materjale (hind eraldiseisvalt €127)
  • või
  • Videoraamatute 6 kuu firmapaketi tellimuse, mis toob sinuni iga kuu 2 uue äriraamatu videokokkuvõtte (hind eraldiseisvalt €174)

Preemiumpaketi hind: €139 + km

Superpakett

Selle paktiga saad lisaks koolitusele juurde mõlemad, nii internetiturunduse e-kursuse Internetirevolutsioon kui ka Videoraamatute firmapaketi 6 kuu tellimuse (kõik kolm kokku eraldiseisvalt: €419.80).

Superpaketi hind: €189 + km


P.S. Kui ühest ettevõttest tuleb 2 või enam inimest, saavad kõik -20% soodust.