Alustava ettevõtja toetus?

 • Steve
  Postitati 8 years tagasi

  Olen kuulnud, et kui pole varem ettevõtja olnud on võimalik saada mingit toetust. Firma tegemiseks sellel inimesel läheb nii või naa aga no toetusest ka ära ei ütleks kui tasuta saab :)

  Kellegil täpsemat infot selel kohta?

 • Rene Poljakov
  Postitati 8 years tagasi

  See on EASi toetus alustavale ettevõttele. EASi kodukal selle kohta palju infi, vaja kirjutada projekt ja selline võimalus on, kui projekt on asjalik ja sobib toetatavate kategooriate alla.

  http://www.kaalustalla.ee
  http://www.trenn24.com
  http://www.treeningvarustus.com (Gasp ja Better Bodies kvaliteetsed trenniriided)
 • Rene Poljakov
  Postitati 8 years tagasi

  See ei olene sellest, kas sul on juba mõni ettevõte või ei ole. Iga uue ettevõtte puhul on selline võimalus olemas, kui tegevusala sobib EASile.

 • Urmet
  Postitati 8 years tagasi

  Ma soovitaks kindlasti EAS-ist uurida ka innovatsiooniosaku teemat. Ehk siis see on toetus, millega saab oma toodet lasta disinida või mingil muul moel arendada.Tingimuseks, et seda teeb mõni õppeasutus. EAS-i kodulehel on kõik väljas. http://www.eas.ee/index.php/ettevotjale/innovatsioon/innovatsiooniosakud/uldist

  Mul on endal hetkel pooleli sarnane projekt ja võin kinnitada, et toetuse saamine ei olnud väga keeruline.

  Tuleb vaid silmas pidada, et koolid võivad hakata mingil hetkel raha juurde küsima igasuguste veidrate asjade eest, mida esialgses pakkumise ei olnud. Sellisel juhul tuleb öelda kindel EI lisaraha maksmisele. Mult prooviti juurde saada autoriõiguste eest ja mingite lisakulude eest. Kui kohe pole kokku lepitud, siis ärge sellise asjaga nõustuge.

Vasta

Postitamiseks pead sisse logima.