Banner vs Bänner

 • Indrek
  Postitati 8 years tagasi

  Tere!

  Tegelen bännerite kujundamisega ja olen pidevalt dilemma ees kuidas oma kodulehel sõna bänner kasutada. Olen teiste lehti uurinud ja seinast seina on neid valikuid. Varem kasutasin oma lehele mõlemat sõna läbisegi, aga see muutis veebilehe kirjastiililt naljakaks.

  Millise valiku ma peaks tegema?

 • Rene Poljakov
  Postitati 8 years tagasi

  Sa tahad ju kindlasti olla otsingumootoris leitav. Seega vaata, mida rohkem otsitakse.
  Kui aga otsitakse mõlemaid palju, siis optimeeri mõni leht ühele, mõni teisele kirjaviisile. Ühel lehel mina küll neid läbisegi ei kasutaks.

  http://www.kaalustalla.ee
  http://www.trenn24.com
  http://www.treeningvarustus.com (Gasp ja Better Bodies kvaliteetsed trenniriided)
 • Indrek
  Postitati 8 years tagasi

  see on hea mõte.

 • Indrek
  Postitati 8 years tagasi

  mul on üha suurem tunne, et googles kasutab mind ära ja sunnib mind tegema sponsorreklaami. ühesõnaga kõik ärilised ettevõtted ta nullib, esimestena kuvab ainult blogisi ja täiesti seosetut infot. kui ma oleksin banneri tellija siis ma ei leiagi ühtegi teenuspakkujat.

  ükspäev otsisin "copywriter", tahtsin teada mis hinnaskaalas nende teenused on, mitu copywriterit ma google abil leidsin? ainult ühe. sada tuhat jura lehte, kas tõesti eestis pole ühtegi copywriterit?

  sama asi neti.ee oli veel jubedam, sealsed otsingutulemused olid ülimalt seosetud. ainuke võimalus oli kasutada neti kataloogi ja robustselt kõik firmad läbi sirvida.

  ma usun üha rohkem, et google teeb kõik selleks et ma maksaks talle. ainuke võimalus esilehel figureerida on midagi tasuta pakkuda või olla teemaga hästi vähe seotud. näiteks teen autoteemalises foorumis teema "bemmimeeste klubi banner" ja voila, olen google otsingus esilehel

  võimalik et ma ei oska otsida;)

Vasta

Postitamiseks pead sisse logima.