Facebook blokk?

 • Steve
  Postitati 8 years tagasi

  Kellegil kogemusi, millepärast Facebook blokeerib konto ja annab teate:

  "Upon investigation, we have determined that you are ineligible to use Facebook. Unfortunately, for safety and security reasons, we cannot provide additional information as to why your account was disabled. This decision is final"

  Mitu Fb lehekülge, kuhu aega ja raha investeeritud + veel isiklik konto ja kuhugi ei pääse sisse. Mingit spämmi või midagi muud ebaausat ei ole teinud, 100 % aus. Ainus, mida suudan hetkel ettekujutada põhjuseks see, et regatud email ei ole hetkel enam kasutusele ja kui mingi järelpärimine tuli siis ei saanud vastata.

 • Steve
  Postitati 8 years tagasi

  Sain ka lakoonilise vastuse Facebookilt. Kokkuvõtvalt kas levitan lastepornot, olen homofoob või rassist, kutsun üles enesetapule ja/või olen narkodiiler. Üle pika aja on mind tõeliselt üllatatud

  You were disabled because you created or posted content (i.e., photos, groups, shares, etc.) that violated Facebook's Statement of Rights and Responsibilities.

  • No nudity or other sexually explicit content
  • No content that contains hate speech or directly attacks an individual or group
  • No content that contains self harm or excessive violence
  • No content that contains illegal drug use

 • Peep
  Postitati 8 years tagasi

  Kehv lugu küll. Proovi leida guugeldades kedagi, keda tabas sama saatus ja vaata ehk leiti mingi lahendus.

 • Steve
  Postitati 8 years tagasi

  Tundub, et põhjus selge ehk saadetud liiga palju invite´e. Facebook seda küll ei öelnud vaid tõi välja 4 põhjust aga kuna neid pole siis ainsaks põhjuseks saab olla ainult see. Guugledasin ka ja sealt näha, et mingit lootust blokk mahasaada ei ole. Nii et kõigile hea hoiatav näide.

 • matu
  Postitati 8 years tagasi

  Mis tähendab liiga palju invite? Kui palju on palju?

 • Raido
  Postitati 8 years tagasi

  Kuunagi lugesin ka neid Facebooki põhjuseid, miks võib sind konto blokeerimine tabada. Seal oli ikka täiesti kukalt kratsima panevadi asju. Näiteks liiga palju sõpru (limiit oli ka küllaltki väike), liiga kiiresti uusi sõpru, liiga paljudesse gruppidesse kuulud jne jne. Vanasti oli vähemalt veel mingi "alert" süsteem aga nüüd tundub konkreetne tegutsemine ja isegi uut võimalust ei anta.

  Küllaltki silmakirjalik tegutsemine organisatsiooni poolt, kes ise ei ole just puhas poiss spämi valdkonnas. Näiteks Facebooki spämi moodusel saadetud liitumise kutsed. Eks näpuga näidata annab edasigi aga üks asi vihastab mind endiselt. Ikka ei ole korralikku help süsteemi üles ehitatud, milles ka abi oleks.

 • Toomas
  Postitati 8 years tagasi

  Sattusin lugema ühte juhendit, mille sisuks oli autopiloodil Facebooki ja Twitteri kontole invite-de lisamine. See oli muidugi spämmarite teema ja lugesin seda harival eesmärgil, kuid sealt jäi silma see, et Twitterisse üle 500 inimese päevas ei tohi lisada. Facebook-i limiidist ei räägitud.

  Seda kasutati suure trafficu suunamiseks erinevatele lehtedele.

  Aga see on ikka jama küll, kui saadad oma sõpradele invite ja konto suletakse lõplikult. Mis koguse lisasid?

 • Steve
  Postitati 8 years tagasi

  Invite´e ise ei lisanud, vaid samalt IP-lt lisati ( hästi palju )

  Facebook küll kustutas kõik kontod, mis minu nimega seotud, kuid õnneks avastasin, et lehed saab taastada ( mingit jäädavat blokeeringut pole, lihtsalt teist emaili pidin kasutama ).

  Taastasin just enamuse sisust, nii et kui Sul koduleht jookseb Wordpressi peal või soovid muud infot, mis kodulehe arendamisega seotud siis hakka mu esimeseks uueks fänniks :). Peatselt selgub ka kas saab facebooki url-i tagasi ( vaja enne uuesti 25 fänni ) ning kas siis kuvab automaatselt fänne, kes enne olid liitunud? Loogiliselt võttes nagu peaks aga eks paistab.

  Ajutine url siis: http://www.facebook.com/pages/Kodulehe-tegemine/183491188357289

 • Rene Poljakov
  Postitati 8 years tagasi

  Andsin oma panuse ja hakkasin fänniks :-)

  http://www.kaalustalla.ee
  http://www.trenn24.com
  http://www.treeningvarustus.com (Gasp ja Better Bodies kvaliteetsed trenniriided)
 • Annes Org
  Postitati 8 years tagasi

  Vaene laps. Facebooki surm oleks päris tõsine värk. Vähemalt minu jaoks.

  Edu!

  http://www.heiolenannes.org - internetiturunduse strateegiad ja online kampaaniad
 • Steve
  Postitati 8 years tagasi

  Facebooki surm ka siin tõsine värk ja nüüd eile FB blokkis uuesti. Sama lakooniline teade. Seekord oldud üliettevaatlik, ei mingeid invete jne aga ikka kinni. Sai googeldatud ja paljudel sama probleem, paljud kaotanud tuhandeid fänne ja suuri summasid, mis fb reklaami, kampaaniatesse jne investeeritud. Nii et arvestage, et 1 sots. meedia kanal võib lihtsalt ühel päeval lukku minna.

 • Deep
  Postitati 8 years tagasi

  Peamine, et oma isikliku FB konto alt FB reklaami ei tee...isikliku konto kaotus on kõige valusam...kes see jõuab sadu sõpru uuesti lisada ;)

 • Steve
  Postitati 8 years tagasi

  isikliku alt ei teinud aga isikliku konto blokivad ka kauba peale

 • Rassija
  Postitati 8 years tagasi

  kas see äkki mitte kellegi(konkurendi) kaebuse peale ei toimu ?

Vasta

Postitamiseks pead sisse logima.