Kuidas saada juurde FB-s endale järgijaid-fänne?

 • Rene Poljakov
  Postitati 8 years tagasi

  Olen ise hetkel selle probleemi ees. Lisan pidevalt sisu-väärtust, kuid fännide juurdevool on vähenenud. Kui esimesed ~ 1000 fänni tulid kiiresti, siis nüüd on aeglustunud fännide juurdevool, kuigi teema on selline, mis puudutab enam kui 50 % tervest rahvastikust :-).
  Mingeid mänge stiilis "tule fänniks ja võida midagi" ei pea õigeks, sest siis tullakse saamahimu peale, mitte huvist tegelikult pakutava vastu!

  http://www.kaalustalla.ee
  http://www.trenn24.com
  http://www.treeningvarustus.com (Gasp ja Better Bodies kvaliteetsed trenniriided)
 • oliver
  Postitati 8 years tagasi

  Tekkis küsimus, kuidas sa oma "fännideni" jõuad? Kas nad üldse teavad, et sa oma lehel pidevalt väärt sisu lood? Äkki aitab pisuke reklaam teemafoourmites. Kui see fännileht on seotud sinu äramärgitud kodulehega, siis on ju neid foourmeid üsna lihtne leida.

  Edu,
  Oliver

 • Ihv
  Postitati 8 years tagasi

  Ehk peaksid facebookis mõne Ad-i üles panema, mis annab teada, et Sinu ettevõtte fännilehekülg on olemas. Ma arvan, et Facebookis on suhteliselt vähe neid inimesi, kes ise aktiivselt otsivad ettevõtteid (ilmselt need on Sul juba selle 1000 fänni hulgas), pigem peab ettevõtte ise endast märku andma.

 • Steve
  Postitati 8 years tagasi

  Kui soovid rohkem fänne siis pead andma neile seda mida nad soovivad. Ja kõik tahavad soodustusi. Ära anna mingit suvalist nänni vaid oma toodet näiteks 50 % alega, siis saad uuteks fännideks ainult need, kel huvi ka tegelikult pakutava vastu ja ongi hõbe

 • Rene Poljakov
  Postitati 8 years tagasi

  Steve!
  Kust need uued/tulevased fännid üldse teavad, et ma seda neile pakun :-)?

 • Peep
  Postitati 8 years tagasi

  Kolm peamist viisi:

  1. Reklaami teel nagu eelpool mainitud; saad pakkumist promoda läbi reklaami. See on kiireim viis, aga investeeritud raha ei teeni sa koheselt tagasi.
  2. Vinge sisu loomisega. Kui olemasolevad fännid like-vad midagi või kommenteerivad su postitusi, siis nende sõbrad näevad seda ja võivad ka hakata likema. Tekib väike viraalne efekt. See võtab muidugi aega ja pole kiire viis.
  3. Mingi originaalne kampaania, mis ei sisalda sõna 'jagatud' :)

 • Steve
  Postitati 8 years tagasi

  Peep juba lisas põhilised aga 1 väga hea on veel. Tee uus sigalahe ja megacool aplikatsioon ja fänne ei jõua enam kokku lugedagi. Teema on Sul ka selline, et ei tohiks olla väga keeruline väljanuputada.

 • Rene Poljakov
  Postitati 8 years tagasi

  Steve, aitad mind või?

 • Steve
  Postitati 8 years tagasi

  Ikka aitan...vaata hästi paljud olemasolevad aplikatsioonid läbi ja kindlasti saad mõne hea idee. Siis leia hea programeerija, kes koodi valmiskirjutab. Enda progejal praegu väga kiire, nii et konkreetset tegijat ei saa siitpoolt soovitada aga leiad kindlasti tegija

 • Anu
  Postitati 8 years tagasi

  kaalustalla lehel pole kuskil linki FBi, alustaks ehk sellest?

 • Rene Poljakov
  Postitati 8 years tagasi

  Anu- mul oli FB enne suurelt paremal ääres eelmise kujundusega. Kodukalt läks FB lehele väga vähe inimesi edasi. Praeguse kujunduse juurde mõtlen veel, kas panen.

Vasta

Postitamiseks pead sisse logima.