Neti.ee optimeerimine

 • Steve
  Postitati 9 years tagasi

  Mille poolest erineb Neti.ee optimeerimine Google optimeerimisest? Olen midagi kuulnud, et märksõnasid peaks tihedamalt olema?

  Samas ühel domeenil mida kasutan väga otsitav märksõna aga mitmuses ( ka palju otsinguid ) ja neti.ee-s esimesel positsioonil. Ei mõista miks. Teksti on väga vähe ( 3 rida ), lehel on lihtsalt taotluse vorm.

  Mida neti.ee arvestab?

 • Peep
  Postitati 9 years tagasi

  Kõige tähtsam on see, et kas leht on Neti kataloogis sees või mitte. Lisaks see, et mis kirjelduse/pealkirjaga ta seal kataloogis on.

  Keyword spam väidetavalt meeldib enam jah, aga Googles siis saad jalaga, et seda pole mõtet teha.

 • Steve
  Postitati 9 years tagasi

  Neti.ee õiges kataloogis on sees, vaatasin just järgi ja mõned lehed on teist värvi ( rohelised ) ja ka minu leht. Mis see tähendab, mingi eelis?

  Ja väga "tore" ka see, et hommikul oli 1. positsioon, nüüd õhtul 14. Ennegi sellised kõikumised olnud. Tegin päeval mõningad seadete muutmised, nagu märksõna bold-iks ja meta descriptionisse ka märksõna sisse ( enne oli ainsuses ) tundub, et see Neti.ee-le ei meeldi?

  Täiesti mõistetamatu see neti.ee ikka minu jaoks

 • matu
  Postitati 9 years tagasi

  Kui palju külastusi sulle neti.ee-st tuleb? Rohkem kui Googlest? Kas tasub sellega üldse nii palju jamada?

 • Peep
  Postitati 9 years tagasi

  Eelmised 30 päeva Google 5181 vs Neti 599 (mõlemad organic search)

 • Peep
  Postitati 9 years tagasi

  Ma ei mõtleks seda Neti teemat üle, Neti ei oska midagi leida ja nende järjestustulemused ei ole tegelikus seoses lehtede olulisusega.

  Kui kataloogis sees, mõrksõnad, tiitlid ja urlid paigas, siis unusta see ära ja liigu edasi.

 • Steve
  Postitati 9 years tagasi

  Neti.ee 45%, Google 32.5%. See neti.ee ülekaal tõenäoliselt sellest, et seal tihti 1.positsioon ( Googles 3. ). Googles tean, mis teha, et tõusta aga võtab aega, neti.ee-s ei tea.

  Peale märksõna tiheduse, midagi soovitada mis tõstaks neti.ee otsingus aga Google-s halvasti ei mõjuks?

  Ja vaatasin, et neti.ee-s olev lehekülje eelvaade näitab lehe vana kujundust ( paar nädalat tagasi muudetud ). Kuidas neti.ee-s seda uuendada saab? Seal indekseerivaid roboteid üldse pole?

Vasta

Postitamiseks pead sisse logima.