Sinu tulemuslikeim strateegia klientide saamiseks

 • Peep
  Postitati 8 years tagasi

  Heia

  Millele aja alla panemine on sinu jaoks olnud kõige tulemuslikum? Kuhu investeeritud raha on enim tagasi toonud? Kus reklaamid ikka ja jälle?

  Minu Eesti äride jaoks on see olnud vaieldamatult blogimine ja postiloend. Ma saan lõviosa tulemustest nende kahe kaudu. Ilma blogimata ei teaks keegi, et kes ma olen või mis ma teen ja ilma postiloendita ei oleks võimalik huvilisteni nii lihtsalt ja kiiresti jõuda (kui on mingi müügipakkumine).

  Eestist väljaspool on see vaieldamatult olnud suhete ehitamine. Ingliskeelses keskkonnas on müra 1000 korda suurem ja välja paista väga keeruline. Reklaamikanalid on reeglina kallid, sh ka Adwordsi kliki hinnad. Konkurents üle pea.

  Kõige efektiivsem on suhete ehitamine potentsiaalsete partnerite (blogijad, uudiskirjade omanikud jne) ja klientidega suhete ehitamine läbi sotsmeedia, niisama kirjutamise ja väärtuse loomise. Parim viis on muidugi näost-näkku kohtumine.

  Kuidas sinuga lood?

 • Rene Poljakov
  Postitati 8 years tagasi

  Ehee, minu jaoks on kõige tulemuslikum siiani artiklite kirjutamine elu24-ja, kust tuleb suur hulk külastajaid postiloendisse ja siis loomulikult tuleb tegeleda nendega edasi e-postiturunduse kaudu :-)

  http://www.kaalustalla.ee
  http://www.trenn24.com
  http://www.treeningvarustus.com (Gasp ja Better Bodies kvaliteetsed trenniriided)
 • Porval
  Postitati 8 years tagasi

  Viimase projekti (ehtemeister.ee) jaoks on kõige tulemuslikum koostöö teiste e-poodidega, kus minu sihtgrupp käib. Lisaks reklaam ühes teemafoorumis ja väärtust loovad videod ja artiklid blogis. Selle kõige tulemusel on väga asjaliku tasuta kursusega liitunud ja postiloendisse ennast kirja pannud üle 2500 inimese (alates 21. septist). Aga jah, tuleb osata välja mõelda win-win lahendusi kõigile osapooltele ja kõik on võimalik :)

  Uuel aastal on sihiks vastavad ajakirjad ja portaalid, kelle lugejatele/külastajatele teema võiks huvi pakkuda. Eks hoian siinseid lugejaid kursis, kuidas läks.

  "Kunagi hiljem on aega olla mõistlik ja ettevaatlik. Praegu aga – lase käia!" Pam Brown
 • Rene Poljakov
  Postitati 8 years tagasi

  Ma kasutan ka kaasturunduse raames ka eesti suurimaid kulturismi ja jõutõstmise portaale, kus käib palju külastajaid, kes tahavad ka kaalu langetada.

Vasta

Postitamiseks pead sisse logima.