URL kuju

 • Steve
  Postitati 9 years tagasi

  Kumb on parem URL kuju saamaks peamise märksõnaga kõrge positsioon ( Eesti kohta suur konkurents ) märksõna-top.ee või märksõnatop.ee ?

 • Raido
  Postitati 9 years tagasi

  Ei tohiks väga erinevust olla. Seega arvesta vb ka sellega, milline domeeni nimi on brändingu mõttes parem ja vaata kuidas selle märksõnaga kokku kirjutades see domeen jääb. Tundub, et järjest rohkem inimesi vaatab enne klikkimist ka URL-i üle ja raskesti loetavad domeenid ei tule kunagi kasuks. Eriti kui näiteks esimene sõna lõppeb ja teine algab sama tähega vms. Jälle ehk aitab natuke CTR-i tõsta.

 • Steve
  Postitati 9 years tagasi

  Eelistaksin kokkukirjutamist aga olulisem see, et saaks Googles kiiresti kõrge positsiooni ja kui sidekriips vahel saab Google robot kindlasti aru, mis on peamine märksõna aga kui kokkukirjutatud siis vb mitte. Sellest ka küsimus

 • Raido
  Postitati 9 years tagasi

  Ei ole väga erinevust. Ei ole vähemalt mina seda tähele pannud, et oleks erinevust aru saamisel. Ei ole kuulnud, et Google oleks kumbagi varianti soovitanud ja ei ole viimati kuskil tähele pannud, et keegi ka vastupidist oleks tõestanud.

  Lihtsalt siis kui hakkad liiga palju sidekriipse kasutama domeeni nimes, siis Google võib seda tuvastada spämi tehnikana. Näiteks http://www.märksõna-märksõna-top-märksõna.ee vms. Ühesõnaga, ei ole minu arust põhjust liigselt selle üle mõelda Googlei robotit arvestades.

 • Peep
  Postitati 9 years tagasi

  SEO kohapealt on suva. Inimestele aga kaldkriipsud meelde ei jää.

 • fagi
  Postitati 8 years tagasi

  Aga, mida sel juhul eelistada kui sidekriipsuta variant on juba võetud ja valida on märksõna-tuummärksõna.com ja tuummärksõna.com vahel.

  Asi on nimelt selles, et "märksõna tuummärksõna" on ilmselget üsna levinud otsingusõnade paar.

 • Peep
  Postitati 8 years tagasi

  Kui seal post just meeletut otsinguvolüümi taga, siis ma väldiks midagi-midagimuud.com stiilis domeene. See on liiga pikk ja lohisev, spämmi maik ka juures.

  Ka siil.ee võib saada #1 tulemuseks sõnale 'hunt'. Märksõna domeenis annab eelise, aga ei määra edu.

 • Deep
  Postitati 8 years tagasi

  Ranking factors:

  Keyword in the domain/page name = 5%
  Backlinks = 85%

Vasta

Postitamiseks pead sisse logima.