Oma internetiäri alustamine

Kui internetiühenduse kiirus lubab, siis vaata videot HD kvaliteedis, klõpsates HD nupule video paremal ülaosas

Loo oma internetiäri ja ela kuidas tahad

See kursus aitab sul luua oma internetiäri. Saavuta rohkem vabadust, ehita üles oma  ettevõte oma soovitud elustiili ümber, teeni rohkem raha ja tee mis tahad.

See kursus sisaldab kõike, mida pead teadma, et käima lükata oma edukas internetiettevõte. Kui soovid luua elu, mida oled alati tahtnud, siis see on su võimalus.

Kogu kursus on täis end tõestanud tehnikaid ja taktikad. Ma kasutan neid iga päev ise ja mu kliendid on neid väga edukalt kasutanud juba pikemat aega. Saa osa internetiturunduse teadmistest, millest sind on seni ilma jäetud.

Õpid looma oma internetiäri

Pole vahet, kas sul on äriidee olemas või mitte. Ma näitan sulle täpselt kuidas leida vanasid niše, kuidas teada, et mida inimesed tahavad internetist osta ja õpetan sulle detailselt, et kuidas oma infotooteid kokku panna.

Sa ei pea olema selleks ei IT-spetsialist, mingi guru ega superman. Igaüks, kes on nõus oma eesmärgi nimel tööd tegema, saab seda saavutada. Minu konkreetsete ja selgete juhendite järgi toimetades saad meeletu konkurentsieelise teiste ees.

E-kursus: õpi omal tempol millal tahad kus tahad

Kogu kursus on e-õppe keskkonna formaadis. Liitudes saad oma kasutajanime ja parooli, mille abil saad kursuse keskkonda sisse logida ning materjalidele ligi pääseda. Kogu kursus on 100% internetipõhine.

Kursuse sisu: 12 moodulit ja ligi 100 peatükki

Kursus on mahukas, aga tühja juttu ei aeta. Kõik materjalid on väga konkreetsed, praktilised ja saadud teave on koheselt rakendatav!

1. moodul: internetiturunduse, -müügi ja -strateegia alused
Kontseptsioonid, lähenemised ja põhimõtted eduka turunduse aluseks. Siit moodulist saad aluspõhja edasi liikumiseks. Kui sul pole turundusharidust, saad siit ka olulisima juba kätte.

2. moodul: infotoote loomine
Kuidas leida äriidee, kuidas panna kokku oma infotoode, kuidas leida partnereid ja kõik muu oluline oma infoettevõttega alustamiseks.

3. moodul: otsingumootoritele optimeerimine
Kuidas tõsta oma veebilehe külastatavust läbi otsingumootorite nagu Google ja Neti.

4. moodul: internetireklaam

Millised on parimad viisid teha reklaami internetis ja kuidas panna iga reklaami investeeritud kroon tagasi teenima. Klikipõhised reklaamsüsteemid.

5. moodul: levi, usaldus, suhtearendus
Kuidas tõsta oma külastatavust, ehitada üles oma mainet, kuidas luua efektiivseid ja pikaajalisi kliendisuhteid, kultiveerida fänne ja luua usaldust oma ettevõtte suhtes.

6. moodul: müügikontaktide genereerimine
Kuidas saada iga päev suures koguses inimeste kontakte, kes tunnevad huvi meie toodete ja teenuste vastu? Kuidas panna inimesi meiega ühendust võtma?

7. moodul: müügi sulgemine
Kuidas mõjutada inimest meie käest ostma? Kuidas panna oma veebileht müüma? Müügipsühholoogia, neuroturundus, efektiivsete sõnumite loomine.

8. moodul: sotsiaalne meedia
Kuidas panna sotsiaalne meedia oma äri jaoks tööle? Facebook, Twitter, YouTube, foorumid.

9. moodul: e-posti turundus
Kuidas suurendada oma postiloendit? Kuidas arendada suhteid postiloendiga? Kuidas müüa efektiivselt emaili teel.

10. moodul: analüütika ja testimine
Kuidas analüüsida meie veebilehel toimuvat? Mida kasutajad teevad? Kuidas teada, et millised tekstid ja disainid müüvad kõige paremini?

11. moodul: kaasturundus

Kuidas leida partnereid, kes turundavad meie tooteid meie eest ja teevad seda vaid komisjonipõhiselt?

12. moodul: boonusvideod
Videod minu ettekannetest erinevatel koolitustel, mille eest inimesed maksid tuhandeid ja tuhandeid kroone.

Üle 15h õppevideosid ja 100+ lehekülge õppematerjale

Ma olen kursuse koostanud pidades silmas kahte põhimõtet: 1) see on täielik ja sisaldab kõike, mida suurepäraste müügitulemuste saamiseks on vaja 2) see on praktiline, konkreetne ja ei sisalda tühja juttu. Info puudusest hullem on vaid info üleküllus. Ma olen hoolikalt loonud materjalid nii, et need räägivad vaid olulisest ja et neid oleks lihtne järgida. Suur osa kursusest on videoformaadis, mida on mugav näiteks kohvitassi kõrvale vaadata.

Sinule vajalik info garanteeritud

Alates kursuse väljatulemise hetkest esimese 4 kuu jooksul ma korjan kõikidelt osalistelt tagasisidet ja täiendan kursuse sisu täiendavate õppevideote ja infomaterjalidega. Nii ma kindlustan selle, et sinu küsimused saavad vastused ja see kursus adresseerib sinu turundusväljakutseid täielikult.

Ligipääs ekslusiivsele ainult-liikmetele foorumile

Kõik kursuse soetajad saavad ka ligipääsu väga eksklusiivsele foorumile, kus käivad koos Eesti internetiturundajad. See on koht, kust saad küsida küsimusi nii kursuse sisu kui seal mitte sisalduva kohta. Seal saad õppida teiste kogemustest, saad jagada oma edulugusid ja luua partnerlusi teiste internetiturundajatega. Ka mina käin foorumis regulaarselt ja vastan su küsimustele, mis kursusest võivad tekkida.

Tasuta tagasiside sinu veebilehele

Kursusega liitujad saavad soovi korral tasuta videoarvustuse oma veebilehe kohta, mille eesmärk on anda sulle personaliseeritud tagasisidet. Konks on vaid selles, et kui tellid arvustuse, siis see läheb ametlikuks õppematerjaliks ja video arvustusega läheb üles Internetirevolutsiooni e-õppe keskkonda.

Garantii, mis teeb selle kõik riskivabaks

Ma olen niivõrd kindel selle kursuse sisus, et annan selle sulle riskivabalt. Kui sa rakendad siin õpitut oma ettevõttes ja 6 kuu jooksul ei teeni vähemalt kahekordselt seda raha tagasi, siis võta minuga ühendust. Ma vaatan koos sinuga sinu äriprotsessid üle, annan tasuta kiire internetiturunduse konsultatsiooni ja töötan koos sinuga, et su äri eduteele suunata. Kui peaks juhtuma, et ka see ei too sulle kolme kuu jooksul soovitud tulemusi, tagastan kogu kursuse ostmisele kulunud investeeringu.

Loomulikult pakun ka 14-päevast raha-tagasi garantiid.

Hind

Minu eelmine kursus tuli välja hinnaga 2590 krooni. Minu mitmepäevased koolitused maksavad 6000 ja rohkem krooni. See kursus on aga veelgi mahukam ja praktilisem kui need. Seevastu hind on aga märgatavalt soodsam –  kõigest 127 eurot.

Liitumine

Küsimusi? Kliki ülal ‘chat’ viitele ja suhtle minuga otse siin

Internetirevolutsioon

See kursus on uusversioon minu eelmisest populaarsest e-kursusest. Uus kursus – Internetirevolutsioon – on mahukam kui eelmine, sisukam kui eelmine ja kordi kasulikum kui eelmine.
Arvamused kursuse kohta

OÜ Internetirevolutsioon on E-kaubanduse Liidu ametlik koolituspartner.

Kas tegemist on populistliku loenguga?
Kaugel sellest. Kogu kursus sisaldab puhtpraktilisi strateegiaid, taktikaid ja tehnikaid oma ettevõtte turundamiseks internetis. Kõik kursuses sisalduva saad otsekohe ellu viia.
Mul pole eelnevaid ettevõtluskogemusi
Eelnevad kogemused pole vajalikud, kursus pakub ka põhilised baasteadmised eduka ettevõtte loomiseks ja turunduse korraldamiseks.
Mul ei ole veel oma internetiäri ja puudub ka idee
Kursus räägib täpselt, et kuidas leida oma äriidee, kuidas teada, et mida inimesed tahaksid osta, kuidas teha turu-uuringut internetis ja kuidas luua oma internetiäri nullist.
Mis siis, kui kursus pole see, mis ma ootasin?
Iga liituja saab 100% 14-päevalise raha-tagasi garantii. Selle perioodi järel annan ka lisagarantii, et teenid kursusele investeeritud raha kordades tagasi: http://internetmarketing.ee/garantii/

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin