Mul on kombeks saanud iga aasta lõpus teha ülevaade oma käesoleva aasta parimatest lugemistest. Minu 2010 aasta parim lugemine oli ettevõtlusest rääkiv Rework.

Arvan, et raamatus esitatud mõtted on iga ettevõtja ja juhi jaoks väga olulised. Kuna see meil poodides müügis pole ja eesti keeles ei ole ilmunud, tegin sellest raamatust 30-minutilise videokokkuvõtte.

Kokkuvõte annab sulle edasi kõik peamised raamatus esitatud ideed ja teesid kontsentreeritud formaadis. Nii saad kätte olulisimad tarkused lühikese ajaga. Pane kasvõi endale õhtuste toimetuste taustaks mängima.

Soovid mp3 audioversiooni?

Play

» lae alla (parem klõps ja vali “Save …”).

Soovid lugeda tervet raamatut? Telli see endale Amazonist.

Kas see kokkuvõtte meeldis sulle? Siit saad tellida endale iga kuu 2 uue äriraamatu kokkuvõtet.


moneyKohtan seda sageli – arvamust, et internet on maagiline muinasjutumaa, kus iga loll saab panna oma äri püsti ja hakata maagilistes kogustes raha teenima. Justkui niisama. Tuleb vaid teada seda õiget “nuppu”, kuhu vajutada. Sagedamini kui ma tahaksin, kohtan küsimust, et kui ma alustan oma internetiäri, kui ruttu ma teenin 100 000 krooni? Või miljoni?

Üleöö edu tuleb paljude aastate pikkuse tööga. Internetis suure hulga külastatavuse saamine ja raha teenimine võtab palju aega ja pingutust. Internet ei ole erinevam “muust maailmast” selles suhtes – sihile viib pikaajaline tark tegutsemine. Tuleb luua usaldusväärsust, arendada suhteid, end tõestada, ehitada üles mainet ja kõik muu selline.

Loe edasi →

Internetis liigub ringi palju materjali internetis raha teenimise kohta – ja enamus sellest on jama. Hiljuti sattusin ühe üles filmitud ettekande peale, kus teemal “The Secret to Making Money Online” rääkis 37Signals asutaja ja programmeerimiskeele Ruby On Rails looja David Heinemeier Hansson. See on üks parimaid selleteemalisi ettekandeid, mida olen ringi liikumas näinud. Väga otsekohene, lihtne ja aus. Siia juurde soovitan ka nende väga head raamatut Getting Real, mis räägib just veebipõhiste aplikatsioonide loomisest ja turundamisest. Selle raamatu internetiversioon on täiesti tasuta.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin