Mõned päevad tagasi, 29. jaanuril leidis aset AIESECi korraldatud Eesti Noorte Foorum 2010, teemaks “Maailm on suurem kui Eesti”. Korraldajad kirjutasid ürituse kohta nii:

Maailm on suurem kui Eesti – et edukas olla, on oluline näha kaugemale ja mõelda suuremalt kui riigipiirid. Eestlane olla ei tähenda ainult oma mätta otsast teiste tegemisi jälgida. Tuleb end täiendada, uurida vahetult maailmas toimuvat ning oma suurte ideede, kogemuste ning pealehakkamisega rikastada Eesti kultuuri, majandust ja ühiskonda. Kui piiri taha ei kipu, siis tuleks kodumaal tegutseda ambitsioonikamalt ja julgemalt kui keskmine kaasmaalane seda tihtipeale teeb.

Korraldajad palusid mul teha ca 5 minutilise videoläkituse, mis ürituse lõpuminutitel saalile näidati. Kuna video juba tehtud sai, siis otsustasin selle ka siia üles panna:19ndal mail jutustasin AIESECi Klapid Eest! sarja raames internetiettevõtlusest. Rääkisin enda lugu, oma teekonda ettevõtjaks saamisel ja andsin mõtlemisainet tulevastele ettevõtjatele. Video on kahes osas.

Esimene osa:

Loe edasi →

Täna on Blog Action Day. See on päev, kus läbi blogijate tahetakse tõsta tähelepanu ühiskonnaprobleemidele. Sel aastal on fookus vaesusega võitlemisel.

Paljud võivad mõelda, et mis ma Eesti tasemel ära saan teha?

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin