Lõuna-Eesti inimesed on palju küsinud, et kas ma võiks ka Tartus koolitust teha. Nüüd ongi üks tulemas.

Teen 7. augustil Tartus koolituse Ärilabor 2011. See on koolitusüritus, kus ühe päeva jooksul saad teada parimad tehnikad ja strateegiad eduka internetiturunduse korraldamiseks ja klintide hulga kasvatamiseks. Koolitusel saad vastused nendele ja paljudele teistele küsimustele:

  • Kuidas luua ja arendada suhteid potentsiaalsete klientidega?
  • Kuidas tagada jätkusuutlik klientide pealevool?
  • Kuidas tuua oma veebilehele palju relevantseid külastajaid?
  • Kuidas mõjutada ja veenda inimesi tegutsema?
  • Kuidas panna oma veebileht müüma?

Inimesed otsivad teenuseid ja tooteid interneti kaudu. Kui hästi sa need otsijad enda veebile tõmbad ja nad tellimusi panema saad, paneb suuresti paika sinu äriedu. Koolitusel saad teada, kuidas seda kõike teha.

Täpsem info ja registreerimine: http://internetmarketing.ee/arilabor2011


Eliitlaager sai edukalt läbi viidud möödunud nädalavahetusel ning sain paljude uute vingete inimestega tuttavaks.

Sel nädalavahetusel teen internetiettevõtluse koolituse – räägime turunišide hindamisest, oma internetiäri püsti panemisest, toodete loomisest ja muidugi internetiturundusest.

Loe edasi →

Ärilabor 2010 03.05.2010

Ma ei ela põhikohaga Eestis. Juba viimased 5 aastat olen Eestis käinud vaid suviti (erandiks 2009, kus olin kevadest jõuludeni). Ka sel korral tulen paariks kuuks. Sel visiidil hüppan praktiliselt lennujaamast otse Eliitlaagrisse ja juba nädal hiljem teen järgmist koolitusüritust – nimeks Ärilabor.

Mul polnud üldse plaanis teha rohkem kui 1 koolitust sel aastal, aga otsustasin tulla vastu populaarsele nõudmisele teha üks internetiäri koolitus – kuidas luua ja arendada oma infotoodete internetiäri. Panin selleks puhuks kokku vinge 2-päevase programmi ja nüüd kutsungi sind osa saama koolitusest nimega Ärilabor.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin