Enamate raamatute lugemine on mõõdetavalt kasulik su võimele luua uusi ideid, sinu sissetulekule ja isiklikule arengule.

75% internetmarketing.ee külastajatest loeb alla 4 raamatu aastas (neljandik ei loe ühtegi!). Kui ka sul on raskusi aja leidmisega raamatute lugemiseks, siis see on just sinu jaoks.

Tänasest käivitus uus projekt nimega Videoraamatud: videokokkuvõtted parimatest uutest äriraamatutest.

Iga kuu toon selle läbi sinuni kahe uue hoolikalt valitud äriraamatu videokokkuvõtte, et saaksid 5+ lugemise asemel tuumikteadmised kätte vaid ca 20-25 minutiga.

Selle kuu esimene raamat

Videoraamatute esimene videokokkuvõte on Gary Vaynerchuki viimane raamat “The Thank You  Economy”. Ärimaailm on teinud ringi peale. Interneti levik ja tarbijate võimustamine on teinud äri jälle personaalseks ja on toimunud fundamentaalne muutus selles, et kuidas edukalt äri ajada.

Mis moodi tänases muutunud ilmas edu saavutada, saad kokkuvõttes teada.

Liitumisboonused
Liitu sellepärast, et soovid saada rohkem teadmisi, mugavalt. Kiirusta seetõttu, et siis saad osa ka neist boonustest:

Vaata kohe.


Ma loen nagu loom ja minu käest küsitakse sageli raamatusoovitusi. Selles postituses annan oma kohustusliku kirjanduse nimekirja ettevõtjatele ja turundajatele. Need raamatud on õpetanud mulle ja tuhandetele teistele väga palju ja ei ole tänaseni aegunud. Olen neid soovitanud üksikult siin ja seal, nüüd siis kõik koos.

Ma ei teinud meelega nimekirja 100st raamatust, vaid valisin välja hoomatava hulga raamatuid, mis panevad täiega hallid ajurakud tööle.

Loe edasi →

Asusin traditsioonilist aasta parimate turundusraamatute postitust kirjutama, aga avastasin, et mitmed raamatud mu “parimad” nimekirjas ei ole otseselt turundusega seotud. Kaudselt küll. Seega otsustasin nimetada postituse ümber ‘parimad äriraamatud’. Tiitel ‘parim’ on siis antud muidugi lähtuvalt minu subjektiivsest arvamusest ja vaid raamatutest, mida sel aastal lugesin.

All siis järgnevad suvalises järjekorras äriraamatud, mis mulle sel aastal loetutest parima elamuse andsid.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin