Peale augustikuus toimunud väga palju positiivset tagasisidet saanud Internetiturunduse Eliitlaagrit sai tehtud otsus, et tulevad jätkuüritused. Nüüd ongi esimene neist käes.

Teemaks on endiselt internetiturundus, aga seekord on tegemist 100% praktilise koolitusega ehk praktikumiga. Võtame arvutid välja ja õpime kuidas võtta maksimaalselt internetiturunduse tööriistadest nagu Google Analytics, Google Adwords, Google Website Optimizer ja teised. Samuti näitame ette kuidas kasutada kõiki sotsiaalmeedia turundustööriistu ja -vahendeid.

Omandad täielikud teadmised efektiivsete klikipõhiste reklaamikampaaniate läbiviimiseks, oma turundustegevuste ja veebilehe tulemuslikkuse analüüsiks ning veebilehe testimiseks müügi suurendamiseks. Me võtame koos samm-haaval läbi kõige olulisemad ja mõned uued turundusvahendid, mida iga tänapäeva turundaja peab valdama.

Koolitus on 2 päeva, 3. ja 4. detsember, toimumiskohaga IT Kolledž. Läbiviijateks siinkirjutaja Peep Laja ja Priit Kallas (Dreamgrow).

Kogu info ja registreerimine siit :

http://internetiturundus.ee/turunduspraktikum

P.S. Kuna tegemist on praktikumiga ja kõik saavad individuaalset käehoidmist, on kohad piiratud.

P.P.S. Sellele koolitusele saad taotleda 100% EASi poolset finantseerimist (info Turunduspraktikumi lehel).

Täpsustus: eelmises Eliitlaagris osalemine ei ole oluline, koolitus on avatud kõikidele huvilistele.


wordpress-logo1Mu sõbrad Dreamgrowst teevad rahva tungival nõudmisel jälle WordPressi koolitust. Tean, et ka paljud siinsed lugejad on sellest huvitet, seega panen info siia.

Kellele see mõeldud on?
Koolitus on mõeldud tegijatele. Nendele, kes soovivad suuremat edu internetis ja internetiturunduse tegevused ka reaalselt ellu viivad. See on mõeldud neile, kes tahavad, et jäme ots nende käes oleks.

Loe edasi →

Luues oma veebilehe on sul tõenäoliselt  idee ja nägemus sellest, et mis moodi seda peaks kasutama ja kuidas see kõik töötab. Probleem on aga selles, et sina ei ole sinu kasutaja. Kasutajatele võib su veeb tunduda keeruline, nad võib-olla tahavad klikkida hoopis muidu asju (kui sa ette nägid) ning ei pruugi üldse aru saada, et kuidas midagi teha. Siin tulevadki mängu kasutajatestid.

Internetiturunduse Eliitlaagris räägime kasutatavusest ja veel paljust muust. Veel on vabu kohti saadaval, registreeri kohe.

Loe edasi →

Madis Nikopensius Dreamgrow seltskonnast viib lähiajal läbi vahvat koolitust, kus osalejad saavad end treenida WordPressi gurudeks.

Koolituse sisu

Loe edasi →

priit kallasTäna räägin juttu Sevenline ja Dreamgrow internetiturunduse firmade asutaja ja vedaja Priit Kallasega. Priit on olnud aktiivselt tegev erinevate internetiprojektide juures rohkem kui 10 aastat. Ta on pidanud aastaid ka temaatilist blogi, esinenud suurel hulgal seminaridel ja konverentsidel. Ta on aidanud Tallinna Linnavalitsuse korraldatud Mentorklubi projekti raames koolitada alustavaid ettevõtjaid internetiturunduse vallas ja tutvustanud internetiturundust Eesti Väliskaubandus Liidu liikmetele. Tal on palju kogemusi Eesti ettevõtete konsulteerimisel internetiturunduse vallas ja tema kogemusi püüangi nüüd avada.

1. Netikulleri uuringu andmetel on Eestis online jaemüügi osakaal vaid 1% kogu jaemüügi mahust, samal ajal kui UKs vastav number 15% ja USAs 7%. Mis sa arvad, miks see nii on? Kuidas panna eestlasi rohkem netis ostma?

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin