Eile oli ametlik Traindomi algus. Peale paarikuulist private beta faasis testimist jõudis lõpuks kätte see aeg, et tegime teenuse avalikuks.

Mis on Traindom?

Traindom on veebiplatvorm, mille peale saab igaüks ehitada oma e-koolitusi ja infotooteid. Võid luua ühekordse maksega tooteid (nagu minu e-kursus Internetirevolutsioon) või teha kuumaksepõhiseid koolitustooteid. Traindom on mõeldud teadmiste monetiseerimiseks ehk siis sa mitte ainult ei loo oma e-koolitusi, vaid ka müüd neid (näiteks saad ühildada nii pangalinkidega kui Paypaliga). Traindom on täislahendus teadmistepõhise e-äri käivitamiseks.

Parim asi Traindomi juures on see, et sul pole enam vaja mingeid tehnilisi teadmisi, et alustada oma e-äri. Sul pole vaja midagi kuhugi serverile installida ega mingeid programeerimisteadmisi. Kui oskad Wordi kasutada, saad Traindomiga hakkama.

Teine väga hea asi on see, et see on sinu jaoks täiesti tasuta kuni sa hakkad reaalselt raha teenima. Seega sa ei osta siga kotis, vaid enne kui sa sentigi maksad, oled juba kasumis.

Kui varem kahtlesid, et kas saad ikka oma e-äri loomisega hakkama, siis nüüd on see vaid kättevõtmise asi. Tehnilised teadmised ja suur rahakott pole enam vastuargumendid, barjäärid on maha võetud.

Vaata siit: http://traindom.com/

P.S. Kuigi Traindom on hetkel vaid ingliskeeles, siis lisame nii eesti keele kui palju muid keeli juba lähiajal. Traindom on alles alguses ja plaanid on suured. Püsi lainel!


Kuna paljud pärivad järjepidevalt, et kas ma loobun koolitamisest ja internetiturundusest – siis siin on must-valgel: ei. Kursus, mille jaanuari alguses müügilt maha võtsin, oli lihtsalt oma aja ära elanud.

Kui see juba jutuks tuli, siis juba lähiajal on oodata uue, 2010 versiooni väljatulekut. Tegelen selle kokkupanekuga hommikust õhtuni iga päev. Uus kursus võtab üle eelmisest kursusest parima, aga saab olema mahukam kui varem, veelgi parem, sisukam, kasulikum ja mitu korda lahedam. Kursuse e-õppekeskkond tuleb Traindomi platvormi peale.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin