e-kaubanduse_liit21. juulil kirjutasid Eesti E-kaubanduse Liit ja Internetirevolutsioon OÜ alla koostöömemorandumi. Oleme nüüdsest liidu ametlik koolituspartner.

Koostöö eesmärgiks on e-kaubandusega tegelevate ettevõtete koolitamine ning harimine erinevates turundusalastes teadmistes, mis omakorda aitab kaasa nende klientide arvu suurendamisele ning ettevõtte kasvule.

Eesti E-kaubanduse Liit on hiljuti ellukutsutud organisatsioon, mille olemasolu ma pean väga vajalikuks. Eesti e-kaubanduses on olnud väga mitmeid juhtumeid (Tsiigu, TopMarket jt), mis on maine ja usaldusväärsuse alla viinud. Sellised juhtumid heidavad varju ka kõikidele ausatele kaupmeestele.

Läänes on juba aastaid terasid sõkaldest eemaldatud teatud nn usaldusmärkidega (nt BBB jpt), mille abil saab ostja kindel olla, et märgi kandja on usaldusväärne tegija, vastab teatud standarditele ja tingimustele (kus rõhk on kliendirahulolul ja lubaduste täitmisel). E-kaubanduse Liit loob nüüd lähiajal Eestisse samasuguse usaldusmärgi, mille olemasolu korral saab ostja kindel olla, et kõik on aus.

Mida on meil Eestis ongi vaja on see, et tarbija saaks kindlusega sooritada oste e-poodidest. Sellise kindluse tagamine on hea nii ostjale kui ka e-kauplejatele. Meie e-kaubanduse kiratsemisest on palju räägitud aastaid ja ma usun, et selle kvaliteedimärgi kasutuselevõtt aitab kaasa uuele hingamisele meie e-kaubanduse maastikul.


Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin