Vaatasin eile sellist filmi nagu Greenberg, selline omamoodi, natuke kummaline, aga mõtlemapanev film. Üks filmi liinidest oli see, et tüübid tegid 15a tagasi bändi, neile pakuti plaadilepingut, aga ühe liikme vastuseisu tõttu ütlesid sellest ära. Nüüd ühest endistest rokikarjäärist unistajast oli saanud arvutiparandaja ja teisest puusepp.

Filmi parim stseen minu jaoks oli ühes lõpuosa dialoogist nende kahe tegelase vahel: “I don’t think you understand what it’s been like for me out here.  How my…how the kind of life I had hoped for…  It is huge to finally embrace the life you never planned on.

Praegu on suvi, selline (üldiselt) ilus aeg, kus meel helge ja mõeldakse ilusaid mõtteid. Ka tulevikust.

Sul on unistus või eesmärk oma elule, oma karjäärile, ettevõttele. Parim teene, mis endale teha saad, on korralikult läbi mõelda, et kust ühel hetkel see nn miljon tuleb (piltlikult rääkides).

Mistahes su visioon tulevikuks – külastada 50 riiki, ehitada ilus kodu, saada edukaks rahvusvaheliseks ettevõtjaks – kas sa oled teel nende eesmärkide suunas? Kui sa lähed edasi sama moodi nagu praegu, kas on üldse võimalik, et saavutad mida soovid?

Kui sa ei taha leppida reaalsusega, mida sa oma elu jaoks ei ole planeerinud, siis ehk oleks aeg mingiks (positiivseks) muutuseks. Enne kui liiga hilja.


Igale silmapaistvale saavutusele eelneb järjepidev pingutus ja raske töö. Selleks aga, et end motiveerida ja läbi seinte tähtede poole pürgida, on vaja unistust (kuhu me üldse läheme?), missiooni (miks?) ja õigeid tõekspidamisi.

Siin on põhimõtted ja uskumused, mis aitavad sind edasi pürgida ning kindlustavad eduka aasta ja saavutusterikka elu.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin