quickietipsKuidas toimib müügi tegemine internetis? Muidugi käib see nii, et inimene surfab netis, näeb kuskil mu reklaami ja klikib sellele. Minu veebilehel avastab ta toote/teenuse, mida ma müün ning sooritabki ostu.

On ju nii? Paraku mitte. See on aga levinud eksiarvamus internetiturunduse toimimise kohta. Internet on justkui selline unistuste maa, kus asjad ei käi nii nagu “päris” maailmas. Kui internet oleks naine, siis arvamus oleks, et tänaval temaga esimest korda kohtudes on ta kohe valmis sinuga kähkukat tegema. Päris maailm nii ei toimi ja sama lugu on ka internetiturundusega.

Mitmel korral oled sina kuskile veebilehele esimest korda sattudes kohe ostu teinud? See võib tõsi olla kaupade puhul, kus risk on väike ja hind võrdlemisi odav (nt lillede või šokolaadi ostmine), aga enamik firmad peavad palju rohkem vaeva nägema.

See oleks hea koht, kus võiks uuesti läbi vaadata varasemad postitused teemadel 10 eeldust, mida pead vältima,  7 elementi veebilehe müügiks optimeerimisele ja Parim reklaam on sisu ja hoolimine.

Võti on suhete arendamises, usalduse tekitamises ja väärtuse loomises veel enne kui raha mängu tuleb.


Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin