22. augustil ma lahkun jälle Eestist ja ei naase enne järgmist suve. Enne teele asumist viin läbi veel viimased koolitused. Kui soovid end uuele ärihooajale vastu viia ja interneti kaudu senisest enam tulemusi saada, tule kohale. Uus võimalus alles järgmisel aastal.

Augusti kolmandal nädalal, 15 – 19 august, teen järjest 5 digitaalse turunduse koolitust. Koolitused olen põiminud läbiva teema alla: Kuidas tegelikult asjad käivad?

Saad teadmised, mida koolis ei õpetata, aga mis on äri jaoks kriitilise tähtsusega. Üks sissejuhatav üldkoolitus ja 4 süvakoolitust kindlatel teemadel.

  • Internetiturunduse tervikpilt
  • Kuidas veebileht müüma panna?
  • Kuidas kirjutada müüvaid tekste ja reklaame?
  • Google Adwords meistriklass
  • Asukohavaba elu ja äri

Vaata kava ja täpset sisu siit

Kevadel müüs mu koolitus läbi vaid päevadega, seega targem oleks oma koht reserveerida kiiresti.

Küsimusi?Kui koolitused on sinu jaoks seni liiga kallid olnud, siis see on just sinu jaoks. Kuigi pidin sel aastal tegema vaid 2 koolitust, otsustasin rahva soovile vastu tulla ja teha ühe veel lisaks.

“10 tundi” toimub 2. augustil 2010 Tallinnas, Viru hotelli konverentsikeskuses. 10 tundi väga sisukat materjali ühe päeva jooksul.

Loe edasi →

Minu eelmise kursusega liitus üle 500 tegija. Püüdsin mõnede liitunute arvamused purki:

Internetirevolutsioon käivitub juba nädala pärast.

Loe edasi →

15. märtsil tuleb välja uus vinge internetiturundus e-kursus Internetirevolutsioon.

Kursus sisaldab tunde ja tunde internetiturunduse alaseid õppevideosid ja praktilisi juhendeid. Kursusest saad kõik vajaliku eduka müügi tegemiseks läbi interneti.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin