Etteruttavalt ütlen ära, et olen loomas uut ja uutmoodi veebiagentuuri. Selleks puhuks otsin (suht kohe) loodavasse ettevõttesse tegijaid.

Kui oled võimekas PHP progeja või tegija veebidisainer ja soovid kaasa lüüa täiesti uut kvaliteeti pakkuva rahvusvahelise veebiagentuuri loomisel, siis loe järgnevat tähelepanelikult.

Läbi muda horisondi poole.

Eellugu

Ma olen seni proovinud aidata inimesi ja ettevõtteid peamiselt nende kompetentsi kasvatamise kaudu, koolitades ja konsulteerides aastate jooksul tuhandeid inimesi. Samas näen, et sellest jääb sageli vajaka.

Oma coachingprogrammides mõnda klienti proovin juhendada mitu kuud, et ühte konkreetset asja ära teha, ent isegi arusaamise ja teadlikkuse olemasolul elluviimine venib ja tulemus ei ole see, mis peaks olema. Ma tihti näen, et kliendile millegi (ise) ära tegemine võtab 10x vähem aega ja toob kordades rohkem tulemust võrreldes sellega, kui proovida inimest õpetada seda tegema. Kingsepp ja liistud.

Pea igal koolitusel inimestega vesteldes kohtan ridamisi juhtumeid, kus klient on saanud endale veebilahenduse, millest pole midagi tolku ja millesse investeeritud raha on olnud kui maha visatud. Kahju on sellist raiskamist vaadata.

Kogu internetmarketing.ee pidamise vältel olen pidevalt saanud pakkumisi, päringuid jmt, et kas ma saaks ettevõtteid internetiturunduse ja veebiteema elluviimisega aidata. Seni olen kõik suunanud mujale, et mina sellega ei tegele. Nüüd see muutub.

Mis plaanid?

Ettevõttel on oma ärilised eesmärgid ja täna on veeb keskseks kohaks, mille kaudu neid saavutada. Hakkame tegema AINULT veebilahendusi, mille eesmärk on aidata kaasa kliendi äritulemustele. Siia juurde ka muud internetiturunduse alased abistavad tegevused.

Iga projekt saab ellu viidud vastavalt parimatele ja uusimatele turundustehnikatele- ja strateegiatele, kasutatavuse uuringutele. Lihtsalt öeldes ei hakka tegema selliseid veebilehti nagu klient tahab, vaid selliseid, mis müüvad ja toovad tulemust.

Vastavatele projektidele lähenemine saab olema väga erinev sellest, kuidas tüüpiline veebiarendus või konsultatsiooniprojekt käib. Lisa siia kompotti fookus maksimaalsele kliendikogemusele – iga projekt, mille ette võtame, teeme lihtsalt äärmiselt heaks ja tuunime seda veel aja jooksul vastavalt testimisele jmt kuni klient saab raju tulemuse.

Eesti turul teeme vaid algust. Kuna ma isiklikult veedan enamiku ajast Ühendriikides, siis järk-järgult toimub suundumine sinna suunas. Mul on ka kogemus ja kontaktid Ladina-Ameerika turgudel (hetkel enim kasvav turg ilmas), mis tagataskus ootamas.

Hea meelega räägin kõigest sellest konkreetsemalt huvilistele isiklikult juba lähemalt.

Keda ma otsin

Eesmärk on kokku panna tiim kõvadest tegijatest. Otsin kohe punti php arendajat ja disainerit. Soovitavalt täiskohaga, aga meeleldi tutvun ka freelanceritega, kes teevad head tööd ja kellega võib mõningaid projekte koos teha.

Ideaalsed tegelased on oma ala fännid, hea algatusvõimega, peavad kinni tähtaegadest. Kraadid ei ole olulised, oskused on. Eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas on vajalik. Kirg oma ala vastu on tähtsaim.

Ootus: tegemist on uue ja loodava ettevõttega, kus asjade paika loksumine võtab aega. Kui eelistad väljakujunenud mugavat tooli, kuhu istuda, siis see ei pruugi olla sinu jaoks.

PHP programmeerija

Peamine töövastutus on klientide jaoks vingete veebilahenduste loomine, sageli open source platvormidele (aga mitte ainult). Ka rätseplahenduste loomine. Saad osaleda kliendiprojektide strateegilises väljatöötamises. Sinu tööroll ja vastutusalad arenevad vastavalt sinu eesmärkidele, huvidele ja ettevõtte kasvule.

Lisad meie tiimile enim väärtust kui vastad allolevale:

 • Korralik PHP kogemus (aastad pole olulised, aga oskused küll)
 • Tunned hästi WordPressi, aga ka teisi avatud lähtekoodiga platvorme (Joomla, Magento, Drupal)
 • Mõistad elementaarsel tasemel HTMLi ja CSSi
 • OOP on su sõber
 • Valdad MySQLi
 • Kasuks tulevad javascripti oskused (sh ajax)
 • Koodi kommenteerimine on sulle iseenesest mõistetav
 • Facebooki rakenduste loomise kogemus on boonuseks.

Veebidisainer

Sul peab olema hea maitse. Mõistad, et disain ei ole kunst, vaid inseneeria. Pöörad tähelepanu detailidele ja hoolid ühest pikselist ka. Armastad white space‘i ja tunned gridi. Hea kui suudad kiirelt prototüüpida ja itereerida.

Peamised tegevused veebikujunduse ja kasutajaliideste defineerimine ja disainimine, kasutajakogemuse välja mõtlemine. Lood koostöös meeskonnaga tasemel veebilahendusi, mis aitavad kliendi eesmärke saavutada.

 • HTML ja CSS tipptasemel
 • Veebitegemise protsesside ja vahendite tundmine
 • Photoshopiga hingesugulane (slicingus käpp)

Mida pakume

Saad osa ambitsioonika ettevõtte üles ehitamisest ja töötada-kasvada koos oma ala entusiastidega (sh minuga). Töökoht kohandub sinu elustiiliga: paindlik tööaeg, meeskonna tugi sinu privaatprojektidele. Täielik toetus sinu professionaalsele arengule.

Põhipalk + kliendi tulemustest sõltuv tulemuspalk. Kui pikemalt edukalt koos töötatud, on võimalus ettevõttes osalust saada.

Tööga alustamine millalgi juulis. Asukoht Tallinnas.

Anna endast märku

Kirjuta mulle peep@internetmarketing.ee (subjekt: töö) ja pane kaasa CV ning kaaskiri või muu vabas vormis looming, mis avaks sinu tausta, kogemusi, su eesmärke ja miks see kuulutus su kulmu kergitas (ehk miks võiksid tahta osaleda). Kindlasti palun viita tehtud töödele (disaineri puhul tahaks loomingut näha). Ootan ka sinu küsimusi.

Kui kõik tundub hea, siis saame kokku ja räägime kõigest lähemalt.

Image credit


Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin