Tõmban mitmed oma äritegevused Eestis koomale ja keskendun teistele turgudele.

Kes mu postiloendiga liitunud, said minult pika kirja tagamaade selgitusega.

Suviti tõenäoliselt veel mõnikord koolitusi teen ja aeg-ajalt veebiseminare. Markitekt saab suuremat fookust.

Sellega seoses

  1. 4. aprill 2012 lõpetan Videoraamatute tegemise (siis saab aasta täis). Kui tahad asja üle võtta, siis sul on aega esmaspäevani pakkumine teha. (Mul on 1 pakkumine juba olemas).
  2. Võtan 26. märtsil igaveseks müügist maha oma Internetirevolutsiooni internetiturunduse kursuse.

See on tõeliselt hea õppematerjal, täis videoid ja juhendeid. Ma nägin palju vaeva selle kokku panemisega. Tänaseks on selle soetanud 644 klienti ja olen saanud vaid väga head tagasisidet.

Kui sa soovid oma turundusteadmisi tõsta, siis see on parem investeering kui mistahes koolitus või konverents. Ausalt.

 Täpsem info selle kohta siin.

Saadan selle kursuse pidulikult ära lõpumüügiga, mis on eriti hea diil.

Alates tänasest kuni 26.03 saad järgmise komplekti 99 euroga:

  •  Internetirevolutsiooni kursus (tavahind 127 eurot)
  • Videosalvestised veebiseminaridest:
  • Kuidas panna veebileht müüma (29 + km)
  • Kuidas kirjutada efektiivseid müügitekste (29 + km)
  • Efektiivne e-postiturundus (29 + km)
  • Kuidas veebilehti müügile optimeerida (29 + km)

Koguväärtus: 266.2 eurot

Alates tänasest see saadaval siis 99 eest (ehk 82.5 + km).

Kuidas soetada:

  1.  Mine http://internetiturundus.traindom.com ja osta koheselt pangalingi kaudu. Kursuse ligipääsu saad momentaalselt. Veebiseminaride salvestused saadan sulle e-maili peale järgi. Peale makse sooritamist saad ka automaatselt arve.
  2. Kirjuta mulle peep@internetmarketing.ee ja küsi arvet. Lisa oma rekvisiidid. Panen sulle siis arve teele. Sina saadad mulle maksekorralduse, ma aktiveerin su ligipääsu kursusele ja saadad seminaride salvestused ka.

Olemasolevatele klientidele jääb ligipääs alles ja midagi ei muutu.

Uut kursust ei kavatse Eesti turule teha.


Kuna paljud pärivad järjepidevalt, et kas ma loobun koolitamisest ja internetiturundusest – siis siin on must-valgel: ei. Kursus, mille jaanuari alguses müügilt maha võtsin, oli lihtsalt oma aja ära elanud.

Kui see juba jutuks tuli, siis juba lähiajal on oodata uue, 2010 versiooni väljatulekut. Tegelen selle kokkupanekuga hommikust õhtuni iga päev. Uus kursus võtab üle eelmisest kursusest parima, aga saab olema mahukam kui varem, veelgi parem, sisukam, kasulikum ja mitu korda lahedam. Kursuse e-õppekeskkond tuleb Traindomi platvormi peale.

Loe edasi →

2008 novembris tõin välja Eesti esimese internetiturunduse alase e-kursuse, mis sisaldab üle 350 lk väga konkreetseid õppematerjale ja üle 7 tunni õppevideosid. Kõik täis koheselt rakendatavaid tehnikaid ja strateegiaid.

Kursuse avamisest saati on sellega liitunud mitmeid sadu suuri ja väikeseid ettevõtteid ning eraisikuid, kes soovivad oma internetiäri luua. Edulugusid on palju, rahulolevaid kliente 100%.

Loe edasi →

panoraTänaseks on möödunud ca 8 kuud sellest kui avasin internetiturunduse e-kursuse. Vahel ikka küsitakse, et kuidas mu kursusega liitunutel läheb. Selle postitusega teen selles sarjas avalöögi, kus üks osalejatest räägib oma kogemusest. Edasi võtab jutujärje üle Siim Metsla, Panora juhataja. Panora tegeleb virtuaaltuuride loomisega kinnisvarafirmadele. Siim räägib mida nad tegid oma ettevõtte esimesel 6 kuul ja jagab peamisi õppetunde.

Eellugu

Loe edasi →

5nda aprillini 31.03.2009

Mõni aeg tagasi kirjutas üks internetiturunduse kursusega liitunu oma tagasisides järgmist: “Pean mainima, et sinu e-kursus on mitmekordselt mu ootusi ületanud. Soovitan infot kursuse kvaliteedi ja mahukuse kohta mingi nipiga veelgi rohkem potentsiaalsete klientideni kommunikeerida…”. Kuna kursus on 5nda aprillini soodushinnaga, siis tahangi selles postituses anda täiendavat ülevaadet kursuse kohta ning adresseerida mõningaid punkte, et huvilised saaksid kasutada ära seda soodusperioodi. Ma ei lisa siia infot, mis sellel lehel juba olemas, vaid annan täiendavat infot.

Aga siin blogis on juba piisavalt infot, milleks mulle kursus!

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin