2008 novembris tõin välja Eesti esimese internetiturunduse alase e-kursuse, mis sisaldab üle 350 lk väga konkreetseid õppematerjale ja üle 7 tunni õppevideosid. Kõik täis koheselt rakendatavaid tehnikaid ja strateegiaid.

Kursuse avamisest saati on sellega liitunud mitmeid sadu suuri ja väikeseid ettevõtteid ning eraisikuid, kes soovivad oma internetiäri luua. Edulugusid on palju, rahulolevaid kliente 100%.

Nagu iga hea asjaga, saavad need kord otsa. Käesolev postitus ongi teadaanne, et selle e-kursusega on võimalik liituda veel vaid kuni 15. jaanuarini. Siis võtan selle müügist maha. Seega on sul vaid loetud päevad jäänud, et saada osa põhjalikeimast õppematerjalist, mis kokku pandud.

Ma olen selle lõpumüügi jaoks langetanud kursuse hinna enneolematult madalale: vaid 1190 + km ehk 1428 krooni (tavahind 2297 kr).

Vaata kogu infot kursuse ja liitumise kohta

Olemasolevate klientide jaoks ei muutu mitte midagi – ligipääs materjalidele ei aegu.

Miks?

Põhjus miks ma selle kursuse turult maha võtan on lihtne: mõned materjalid selles on aegunud. Tõsilugu on see, et kõik sisalduvad turundustehnikad ja strateegiad töötavad endiselt suurepäraselt ja on väga relevantsed. Aegunud on põhiliselt vaid mõnede tarkvarade kujundused. Näiteks ma õpetan sind kasutama seal Google Adwordsi ja GetResponse’i, aga kursuse avamisest saati on nende kasutajaliidese disain mõnevõrra muutunud. Seega ekraanisalvestiste materjalides näed sa mõnevõrra erinevamat pilti võrreldes tegelikkusega. Kasutamisloogika on sama, vaid väljanägemine erineb.

Teine põhjus on selles, et kõik strateegiad ja tehnikad on efektiivsemad siis, kui nende kasutajate hulk on piiratud. Soovides anda oma klientidele selge ja kindla konkurentsieelise, piiran nendele materjalidele ligipääsejate arvu.

Pakkumine kehtib 15. jaanuari keskööni, ära jää ilma. Tõsta oma ettevõtte müüki internetis või alusta nüüd oma uue internetipõhise äri loomisega.

Vaata kogu infot kursuse ja liitumise kohta

Inimeste arvamusi kursuse kohta saad lugeda siit.

Aga siin blogis on juba piisavalt infot, milleks mulle kursus!

Siin blogis ma kirjutan päevakajalistel, turundusfilosoofilistel ja väiksematel teemadel. Ma ei lähe blogis süvitsi küsimustega “kuidas” ega avalda parimaid taktikaid ja strateegiaid. Samuti valdav osa kursuses käsitletud materjalidest ei ole blogis üldse kajastamist leidnud, või siis pealiskaudselt. Blogi lugemine ei ole kursuse asendus, vaid täiendus. Kursuse läbinud on “relvastatud”, et luua oma edukas internetiäri, samal ajal kui piirdudes vaid blogiga jääb väga palju vajaka.

Aga ma juba läbisin tasuta kursuse, kas siis sellest ei piisa?!

Tasuta kursus sisaldab 7 taktikat, nendest esimene on teemasse sissejuhatus – kokku moodustab see vaid murdosa terviklikust kursusest. Kui tasuta kursus oli sulle kasulik, mõtle mida siis veel saad täielikust kursusest.

Täielik kursus sisaldab üle 350 lehekülje väga konkreetset ja praktilist materjali ning lisaks üle 7 tunni videokoolitusi.

Lisaks on kursusega liitunutel ligipääs eksklusiivsele foorumile, kus saab konkreetselt oma ettevõtmise jaoks küsimusi küsida, arutleda turundusteemasid teiste internetiettevõtjatega ning saada head nõu.

Vaata kogu infot kursuse ja liitumise kohta


Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin