Viirusturundus on vinge. Kui seda õigesti teha, võib see tähendada sinu jaoks kõike: rohkem kliente kui ära jõuad teenidada, rohkem külastusi kui su server suudab vastu võtta ja rohkem tuntust kui jaksad taluda. Viirusturundus paneb sinu olemasolevad ja tulevased kliendid käituma kui sinu parimad turundusinimesed, levitades sinu sõnumit tasuta edasi päevast päeva ja nädalast nädalasse.

Kes selle teemaga on kokku puutunud, teavad kui efektiivne see olla võib. Maailm on täis edulugusid ja näiteid, kuidas keegi seda edukalt ellu viinud on. Meie, kes me internetiajastul elame oleme õnnelikud. Vanasti oma ideede levitamiseks oli vaja osta kallist reklaami või moosida ajakirjandust endast kirjutama. Nüüd on kõikidel organisatsioonidel võimalik luua midagi vinget – olgu selleks video, veebileht, kirjutis, pilt või mida iganes – midagi, mida inimestele meeldib tarbida ja mida nad hea meelega jagavad oma sõprade, pere ja kolleegidega.

Miljoni dollari küsimus on see: kuidas mina ka saan viirusturundust enda heaks tööle panna?

See polegi nii keeruline. Ma seletan kõik lahti ja annan ühe selleteemalise väga hea e-raamatu ka tasuta lisaks. Viimane asi mis sind kõigest sellest lahutab on see, et pead siia blogisse kutsuma kolm sõpra. Täida see vorm ja saad ligi kogu infole:

Sinu nimi
Esimese sõbra e-mail
Teise sõbra e-mail
Kolmanda sõbra e-mail

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin