Kogu asja point: otsin tehnoloogia taustaga partnerit ühe maailmaklassi startupi loomiseks. Teemaks veeb ja turundus.

Need, kes mängivad väikselt, elavad väikest elu. Kui risk, ettearvamatus ja rutiini puudumine tekitavad sinus külmavärinaid, siis see pole sinu jaoks. Kui sind inspireerivad väljakutsed, millegi laheda loomine ja teadmine, et kõik on võimalik, siis loe edasi. Ma kutsun sind tegema midagi vinget, alustama revolutsiooni, vallutama maailma.

Ma otsin äripartneriks A klassi tegijat, sest maailmaklassi asju luuakse vaid maailmaklassi meeskonnaga.

Kas kõlab sinu moodi?

Oled kõva käsi PHPs, MySQLis ja JavaScriptis (AJAX + jQuery), aastatepikkuse kogemusega. A-klassi tegija. Tõenäoliselt oskad ka Perli, Javat, Ruby on Railsi ja teab mida veel. Kunagi progesid pascalis. XHTML ja CSS on su jaoks kui alfabeet. Naudid uute vingete veebirakenduste loomist. Oled kõikvõimalike APIde peale ehitanud mida iganes. Proged oma vabal ajal. Sa naudid oma tööd. Enne magamaminekut leiad end mõtlemas teemadel kuidas saaks x funktsiooni y millisekundit kiiremaks, mida teha SQL päringute optimeerimiseks ning kuidas kasutaja kogemust vingemaks elamuseks muuta. Sa naudid väljakutseid. Veeb on su elu. Sulle meeldib õppida ja areneda. Valdad inglise keelt vabalt. Oled mõelnud oma ettevõttest või oled selle juba loonud.

Sa oled proaktiivne ja initsiatiivi täis. Sa tuled ise ideede ja lahenduste peale ning pakud välja parimaid viise nende realiseerimiseks. Pead lubadusi. Tead, et ideed ei maksa midagi ja ärategemine on ainus asi, mis loeb. Oled “can do” mentaliteediga, miski pole su jaoks võimatu. Sulle ei meeldi kurtmine ja vingumine, vaid positiivsus ja optimism.

Sa ei ole rahul sellega, mis on ja tahaksid uut ja vinget väljakutset.

Sulle meeldib mõte sellest, et võid töötada kustahes maailma otsas (peaasi, et internet oleks). Naudid reisimist. Mõte sellest, et homme töötad Buenos Airese kohvikus ja paari nädala pärast naudid vaadet Copa Cabanale tundub atraktiivne.

Mina ise olen alates 2005ndast aastast mööda maailma ringi seigelnud ja leian, et partnerluse õnnestumiseks meil võiks olla ka sarnased maailmavaated ja väärtused. Järgmise 3 aasta jooksul ma põhikohaga Eestis ei ela ja sel korral olen Eestis vaid jõuludeni.

Kas otsin palgatöölist?

Ei otsi. Ma ei taha sind palgata, vaid sind omale partneriks. Mõlemad kombineerime oma kompetentsid ja lükkame käima uue maailmaklassi startupi. Teeme seda algul muude asjade kõrvalt. Eeldus oleks siin, et sul on piisavalt aega ja tahtmist, et selles projektis täiega kaasa lüüa. Näiteks tehes seda alguses oma põhitöö ajal ja peale seda. Seda selle ajani kuni ettevõte toob sisse piisavalt raha.

Mina omalt poolt panen lauale oma ettevõtluse, müügi ja internetiturunduse kogemused, teadmised, oskused. Enamik ettevõtteid ei õnnestu, sest piisav hulk inimesi ei saa nende toodetest iial teada. Isegi kui on tegemist maailmaklassi tootega. Tavaliselt tehakse toode enne ja siis hakatakse mõtlema, et kuidas seda turundada võiks. Meie teeme targemini.

Ma olen reisinud mööda ilma ja tegutsenud erinevatel turgudel mitu viimast aastat. Mul on visioon ühe turu ülevõtmiseks, vinge ettevõtte ja too(de)te loomiseks ja ma vajan sinu abi selle visiooni elluviimisel.

Nagu kunagi Steve Jobs ütles tollasele Pepsi juhile teda Apple’sse meelitades: kas tahad elu lõpuni müüa magustatud vett või saada osa võimalusest muuta maailma?

Kirjuta mulle peep@internetmarketing.ee ja räägi endast – mida teinud oled, miks see pakkumine sulle huvitav on, mida sa endaga kaasa tood. Siis räägime juba asjadest lähemalt.

NB! Ainult tegijatele.


Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin