WordPress on minu lemmikplatvorm. Viimasel ajal olen kõik veebilehed, mis vajavad standardfunktsionaalsust (sisuhaldus, blogi, piltide-videote-failide jagamine) ja teatud tingimuste täitmist (otsimootorisõbralik struktuur, 100% muudetav kujundus, pidevalt arenev jne) pannud selle platvormi peale. Seni pole tulnud kordagi pettuda. Hea asi on veel see, et sellele luuakse pidevalt juurde kõikvõimalikke lisasid (pluginaid).

Selles postituses annan nimekirja pluginatest (mis see korrektne eestikeelne sõna on?), mis on peal valdaval osal minu WordPressi paigaldustest. Järjekord on suvaline.

1. Akismet
See tuleb juba iga WordPressiga vaikimisi kaasa. Ma alati aktiveerin selle plugina ära, sest muidu ei jõua seda kommentaari-spämmi vahvatel teemadel nagu viagra ja kasiinod manuaalselt maha kustutada. Töötab peaaegu laitmatult.

2. Google Sitemaps Generator
Iga kord kui teed uue postituse, genereerib see su lehele uue XML sisukaardi ja pingib Googlet jt, et sul on uus sisu olemas. Kui ma teen uue blogipostituse, leian selle Google indeksist juba minutite jooksul. Lisaks saad käsitsi konfigureerida teatud lehtede olulisust jne.

3. Lighter Menus
See teeb admin poole menüüd ringi ja tõstab köögipoole opereerimise kiirust märgatavalt. Ma ei suuda ilma enam üldse hakkama saada. See vähendab oluliselt klikkide hulka, mida pead tegema mingi tegevuse jaoks.
/* ebavajalik alates versioon 2.7

4. Post Notification
Selle abil saavad huvilised enda e-posti peale tellida teavitusi sellest, kui uus blogipostitus on lisatud. Kuna kõik inimesed ei kasuta RSS readereid (või ei teagi mis see on), siis see on väga hea vahend hoidmaks jas kasvatamaks lojaalset lugejaskonda.

5. Feed Statistics
Vaata oma admin sektsioonist kohe statistilisi andmeid oma RSSi tellijate kohta: kui palju, mis poste nad loevad, mille abil, kuhu klikivad. Annab usaldusväärseid numbreid.

6. Ajax Comments
See on lihtsalt cool. Inimesed, kes kommenteerivad blogipostitusi ei satu kuhugi uuele lehele, vaid näevad oma kommentaari automaagiliselt peale selle sisestamist. Lisaks sellele kontrollib väljade täitmist, aitab vältida duplikaatkommentaare, blokeerib comment floodi.

7. All in one SEO pack
Nagu nimigi ütleb aitab see kaasa sinu blogi ja selle postituste leidmisele otsimootoritest. Vahel ma kasutan seda, vahel kirjutan oma php skriptid. Kes SEOst kuigi palju ei tea ja progemisest veel vähem, siis on see igal juhul väga kasulik plugin.

Mis pluginateta sina hakkama enam ei saa?


Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin