calendar_todayÜks võtmeid eduni ükskõik mille saavutamiseks on õige suhtumine. Kas asjad juhtuvad sinuga või sina paned asju juhtuma? Kas sa oled proaktiivse ellusuhtumisega või reaktiivne? Oma elu (ja ükskõik mille) edukaks korraldamiseks ja oma eesmärkide saavutamiseks sa pead võtma vastutuse. Vastutuse selle üle, mis sinuga juhtub. Kõik, mida sa oled saavutanud ja mida sa ei ole saavutanud, on sinu ja ainult sinu tegude pärast. Kui sa võtad vastutuse enda elus toimuva üle, siis sa juhid seda ja saad seda soovitud suunas liigutada. Kui sa tõstad käed püsti ja ütled, et sina ei saa midagi parata selle suhtes, mis toimub, siis sa oled kaotaja.

Ikka ja jälle ma kohtan inimesi, kes väljendavad rahulolematust millegi suhtes – ja seda minu meelest põhjendamatult. Ma saan liiga vähe palka! Mu veebileht saab liiga vähe külastatavust! Minu müüginumbrid on kehvad! Ma tahan reisida, aga pole saanud sinna ja tänna! Oh kuidas tahaks …. teha/näha/saada!

Enne kui sa järgmine kord millegi üle kurdad, küsi endalt järgmist: mida sa oled teinud täna, et seda saavutada? Kui kurdad vähese veebilehe külastatavuse üle, siis küsi endalt, et mida sa oled teinud täna selle tõstmiseks. Kui mitte midagi, siis suu kinni ja tegutsema. Kui sa arvad, et teenid liiga vähe raha, siis mida sa oled teinud täna, et (tulevikus) rohkem teenida? Kui su klientide arv on liiga väike, siis mida sa oled teinud täna, et rohkem kliente saada? Vastates enne sellele küsimusele ja tegutsedes oled sa olukorra peremees, mitte ohver.

Uus aasta on ukse ees. See on hea aeg oma elule, soovidele ja eesmärkidele peale vaadata ning olla uuel aastal parem, produktiivsem ja õnnelikum. Mida sa oled täna selleks teinud, et uus aasta (veelgi) parem tuleks?


Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin