Täpselt selliste pealkirjadega veebiseminaridest saad peatselt osa võtta.

Nimelt teen 7ndal ja 8ndal veebruaril jälle veebiseminare: e-postiturundusest ja veebilehtede müügile optimeerimisest. Veebiseminar on mugav viis omandada praktilisi teadmisi oma kodust või kust iganes sa tahad. Kõik registreerijad saavad endale ka seminaride videosalvestused ja materjalid.

E-mail on absoluutselt kõige efektiivsem turunduskanal, kui seda õigesti kasutada. 7. veebruari seminarilt saad täpsed juhendid mida ja kuidas teha, et tulemusi saada.

Kui soovid oma veebilehest saada senisest paremaid müügitulemusi, siis 8nda veebruari seminar on sinu jaoks. Õpid väga praktiliselt analüüsima oma enda veebilehte, näitan kätte kohad, mille tuunimine annab kõige enam tulemusi ja annan konkreetsed juhised, et kuidas seda teha.

Mõlema veebiseminari täpsem info ja registreerimine siin: http://internetmarketing.ee/veebiseminar/

P.S. Saadaval vaid 50 kohta (seminaritarkvara piirang). Kes ees, see mees. 


Siin on video mu pecha kucha stiilis (20 slaidi, 20 sekundit slaidi kohta) ettekandest, mida tegin Best Internet ’09 internetiturunduse aastakonverentsil. Kohapealse SMS-hääletuse tulemusena tunnistati see päeva paremuselt teiseks ettekandeks 18 esineja seas.

Ülejäänud ettekandeid saab vaadata siit (esimene blokk) ja siit (teine blokk).

Loe edasi →

Suve lõpus toimuvale Internetiturunduse Eliitlaagrisse on nüüd registreerimine alanud. Väike meeldetuletus, et millega tegu:

Mis on kogu asja point?

Loe edasi →

Siin on 19. mai Klapid Eest! sarja internetiäri ürituse teise esineja, Tõnu Runneli (Fraktal / Edicy) ettekanne teemal Start Up. Tõnu räägib, et mis need startupid on, kuidas nad toimivad ja heidab valgust Edicy arengule.

Video on kahes osas:

Loe edasi →

eliitlaagerSelle suve viimasel nädalavahetusel, 28. – 30.ndal augustil, toimub uus ja erinev koolitusüritus – Internetiturunduse Eliitlaager. Tegemist on 3-päevase treeninglaagriga, kus vähesed väljavalitud (kohad piiratud!) omandavad kõik internetiturunduse alased teadmised, mida vaja internetis suure müügi tegemiseks. Peale sellel üritusel käimist pole sul vaja ühtki teist koolitust, seminari või konverentsi väga pikka aega.

Suur rõhk on ka networkimisel – hoolitseme selle eest, et osalejad õpiksid teineteist tundma, jagaksid kogemusi ja kasvataksid oma võrgustikku.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin