Tasuta kiirabi 18.11.2010

Internetis on väga palju lehekülgi, mida saaks väga lihtsate liigutustega oluliselt paremaks teha. Seda nii ettevõtjale tulemuste poolest kui kasutajale kogemuse poolest.

Otsustasin õla alla panna ja paranemise poole samme teha. Kuidas?

Teen sinu veebilehele tasuta kiirabi. See tähendab, et vaatan sinu veebilehte ja annan ca 1-2 minuti jooksul kiirtagasisidet, et mida annaks kiiresti paremaks teha.

Ma teen ekraanisalvestuse (screencast) sellest, kuidas ma su veebilehel surfan ja kommenteerin kõva häälega kaasa, et mis ma arvan ja mida saaks parandada. Kogu tagasiside on avalik ja läheb siia veebilehele õppematerjalina video kujul üles.

Soovid oma lehele tasuta kiirtagasisidet?

Anna oma soovist teada HILJEMALT laupäeva hommikuks (20. nov) läbi kommentaari sellele postitusele või siis kirjuta sellest minu Facebooki lehe seinale.

Vajalik info: Pane kirja oma nimi, veebilehe aadress ja veebilehe ärieesmärk (mida sa tahad, et kasutaja su veebis teeks, lõppeesmärk). Veebileht peab olema sinu oma.

Oma tagasisidesooviga annad mulle õiguse see tagasiside siia lehele ja YouTube’i üles panna. Video tuleb siia üles järgmise nädala alguses.

Lase käia!


killMinu üks hea sõber, kes soovib raamatu kirjutamisega algust teha, ent pole veel julgenud,  käis eile ühel seminaril, kus just sel teemal räägiti. Seminari läbiviija oli välja öelnud ühe mõtte, mis minu arvates sobib ka ettevõtlusega alustamisse. See lause kõlas umbes nii: iga kord kui sa räägid oma ideest kellelegi, siis sa annad sellele inimesele võimu enda üle. Kui sa räägid oma äriideest (või mis tahes ideest millegagi alustada), siis sa paned ennast haavatavasse positsiooni: sa lased ennast ja oma ideed kritiseerida inimestel, kes tõenäoliselt pole selle peale nii palju mõelnud kui sina, ei tea täpselt, milleks sa suuteline oled ja kes pole ise midagi sarnast kunagi teinud. Hirm läbikukkumise ees on loomulik, aga ära lase sellel eskaleeruda pannes oma idee välja teistele mõrvamiseks.

Kritiseerida on ju nii lihtne. Igaüks suudab mistahes idee tümaks teha, eriti need, kes pole ise mitte midagi teinud. Kui sa alustad midagi uut, mida sa pole kunagi varem teinud ja su enesekindlus on madal, siis hoia endale. Pane rattad veerema, tee asju, saavuta enesekindlust ning juba natuke küpsemas faasis on olud teised.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin