Maailm on infomüra täis. Miljonid veebilehed, tuhanded ajalehed ja ajakirjad, miljardid Twitteri säutsud, sajad Facebooki kontaktid ja nii edasi. Maailm kannatab kroonilise tähelepanuhäire all. Kõik ihkavad tähelepanu, kuid väga vähesed saavad seda.

Selleks, et midagi müüa, pead Sa esmalt oma potentsiaalseid ja praegusi kliente piisavalt veenma, et nad oma tähelepanu Sulle osutaks. Kuid tähelepanu – Sinu, minu ja ülejäänud maailma oma – jääb üha vähemaks. Tavalises supermarketis on 45 000 toodet, Internetis on üle 500 miljoni veebisaidi miljardite lehekülgedega. Igal päeval muutub kättesaadavaks tohutu hulk uut informatsiooni – igaüks neist nõuab tähelepanu.

Tähelepanu võitmise edukus on aga otseses seoses sinu sissetulekutega.

Tähelepanu võitmisest ja paljust muust süvitsi Internetiturunduse Eliitlaagris. Eliitlaagrisse on jäänud veel vaid 7 vaba kohta, ära kaota oma võimalust.


Kui külastaja satub su veebilehele, siis sul on loetud sekundid aega talle midagi öelda. Räägi oma ajaloost ja töötajate arvust ning kaotad nad igaveseks. Anna neile nende kasudest lähtuv põhjus jäämiseks ja võid võita kliendi.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin