Kui me räägime produktiivsuse tõstmisest, siis me tavaliselt räägime isiklikust efektiivsusest, keskendumisest või tarkvaradest, mis hõlbustavad millegi tegemist ja hoiavad aega kokku. Selles videos ma räägin kuidas tõsta oma produktiivsust füüsiliste esemetega oma töökeskkonnas.

Kelle masin on liiga aeglane, et HD kvaliteediga videot mängida, siis kliki video paremas ülemises nurgas olevat HD nuppu, et standardkvaliteediga mängida
Videos näidatud asjad

Toon ka siin all välja nimekirja esemetest, mida demonstreerisin koos viidetega kohtadele, kust neid Eestist saada võiks.

  • Herman Milleri Aeron tool (Eestist saab siit ja siit, aga tohutu vaheltkasu tahavad müüjad, välismaalt saab 2x odavamalt, aga äkki majanduslanguse tingimustes teevad alet. Seda on mõistlik ka kasutatud peast osta, toolidel on 12 aastat garantii. Mul on 2 tk, teise ostsin kasutatuna vaid $200 eest ja töötab sama hästi kui uus). Leidsin ka ühe eestikeelse postituse, kus erinevaid kontoritoole võrreldi ja nemad tunnistasid Herman Milleri Mirra võitjaks (Aeronit ei testitud). Mirra on ka märkimisväärselt taskukohasem, saadaval siit.
  • täisspektrum päikesevalguse laualambid (leidsin sellise ja sellised)
  • valgusteraapia kastid (valik siin ja siin)
  • Flip Mino digivideokaamera, olemas nii SD kui HD versioonid (eestikeelses netiruumis leidsin vaid selle viite, Ühendriikidest saab ka seda Eestisse tellida B&H e-poest)

Milliseid vahendeid ise kasutad ja soovitad produktiivsuse tõstmiseks?

Täiendus: Siim viitab ka videole, mis räägib kuidas teatud toataimed tõstavad produktiivsust ca 20% ja pakuvad ka muid hüvesid.


Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin