flip

Alates sellest kui tutvustasin oma matkavarustust selles videos, siis on palju küsitud, et kust seda kraami osta saaks. Kuna Amazon enamikku kraami Eestisse (veel) ei saada ning Eesti poodides neid asju saada pole, tuleks seda tellida otse Ühendriikidest.

Tehnikat saab Eestisse osta suurepärase ja väga heade hindadega B&H kaudu. Näiteks Flip Mino saab siit (selle kaamera kohta on tulnud eriti palju küsimusi; ma räägin sellest ka siin videos). Eestisse on saatekulud International Priority Mail läbi (10-14 päeva) $47.50, mis pole küll odav, aga ikkagi parem diil kui läbi Netikulleri. Isegi kui Eesti poed müüks paneks nad nagunii nii palju kasumimarginaali otsa, et odavam ei tuleks.

Paljud eBay müüjad saadavad ka kaupa Eestisse, aga seda peaks enne iga müüjaga kontrollima. Päris hea valik on ka Overstock.com poel, mis samuti saadab ka Eestisse kaupa.

Eestis läheb see kaup vist tolli ja siis peab tollimaksud ja käibemaksu juurde tasuma, aga kuna ma ise tellinud pole, siis ma ei teagi kuidas see täpselt toimib. Keegi võiks valgustada! (Täiendus: Agur räägib, et kui kauba maksumus koos postikuludega on alla 2300 kr, siis tolli ei lähe).

Kas tead mõnda head e-kauplust välismaal, kust saab osta kõike mida ihaldad ja mis saadab Eestisse ka kaupa?


Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin