alltopInternet ja infoküllus – siililegi selge. Ennast mingi valdkonnaga kursis hoida on täna lihtsam kui kunagi varem. Minul on enese pidev täiendamine ja “kursis hoidmine” töö oluline osa ja tõenäoliselt sinul ka (peaks olema!). Keerulisem info leidmisest on isegi teine probleem – millist infoallikat MITTE lugeda? Aeg on väärtuslik ja seda on vähe ning seetõttu võiks lugeda vaid teatud allikaid. Minu RSS lugejas on sadu allikaid, aga see vahest lämmatab.

Kui aega jalaga segada pole, siis soovitan lugeda neid allolevaid allikaid internetiturunduse valdkonnas.

Uudised ja ülevaated

  • Kikabink News. Kokkuvõtted olulisest, head ülevaated.
  • Sazbean. Selle turundusblogi väärtuslikeim osa on see, et autor paneb pea iga päev kokku nimekirja olulisimatest linkidest netiturunduse maailmas toimuvast (otsi postitusi pealkirjaga Internet Strategy, Marketing & Technology Links).

E-kaubandus

  • Get Elastic. E-kaubanduse blogide paremikus on esikohal see blogi, siis tükk tühja maad ja ülejäänud. Puhas kuld.

Turundusblogid

  • Marketing.alltop.comAlltop on selline sait, kus on ühel lehel valitud blogide 5 viimase postituse pealkirjad ja hiirekursorit pealkirja kohal hoides kuvatakse ka sisu esimest osa. Saab maru kähku leida postituse, mis on huvitav ja väärt lugemist. Mulle just meeldib see, et saab olulisimatel blogidel silma peal hoida vähese ajaga. Saad teha ka oma kanaleid, minu oma on http://my.alltop.com/peeplaja

Ja ongi kõik! Eesmärk oli anda mõni ressurss, mida jälgides saad 95% olulisest kätte. Nimekirja 100st parimast on lihtne teha, välja jätta palju raskem. Kõik peamised blogid on alltop nimistus olemas ja sealt saan valida konkreetseid postitusi, mis pakuvad huvi.

Milline on sinu jaoks peamine ressurss, mida lugeda?


Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin