Internetiturunduse Eliitlaager on aasta vingeim koolitusüritus ja nüüd saad oma nime kirja panna.

Eelmiste kordade kohta on ridamisi kiitvaid arvamusi, näiteks:

Eliitlaager on kolm päeva täis praktilisi ja kohe rakendatavaid turundusteadmisi, tihedat networkimist ja ka mõnusat olekut “laagris”. See töötab ja toob tulemusi.

Eliitlaagri formaat – 3 sisutihedat päeva linnast väljas, keegi koju ei lähe – kindlustab keskendunud oleku, sisukad vestlused ja kauakestvad tutvused. Eliitlaager 2011 toob sinuni Eesti oma ala tipud, kes jagavad sinuga oma parimaid teadmisi ja kellega saad õhtutundidel pikalt vestelda.

Lubadus: Saad parimad turundustehnikad ja -lähenemised suurema müügi tegemiseks läbi interneti.

2 peamist asja Eliitlaager 2011 kohta:

  1. 100% praktiline sisu tipptegijatelt. Kogu koolitusüritus keskendub asjadele, mida saad koheselt ellu viia.
  2. Osalevad ainult tegijad. See tähendab sinu jaoks 3 päeva networkimist ja väga kasulike kontaktide loomist. Pulli saab ka.

Kuupäevad: 3.-5. juuni 2011
Asukoht: Nelijärve Puhkekeskus (http://www.nelijarve.ee/).

Seekordne Eliitlaager toob sinuni Eesti oma ala tipud: Priit Kallas (Dreamgrow), Karl Pae (Google), Martin Koppel (Fortumo), Tõnu Runnel (Edicy / Fraktal), Epp-Kristiina Keerov (Neticom), Marko Saue (Goal), Mari-Liis Rüütsalu (Estravel), Virgo Jaani (pulmad.ee), Ekke Lainsalu (myygiproff.ee), Mihkel Lauk (end ADM strateeg). Mina ka olemas!

Kava ja registreerimine siin:

http://www.internetiturundus.ee/


Sel kevadel saab toimuma järjekorras kolmas Internetiturunduse Eliitlaager. Eliitlaager on 3-päevane praktiline turunduskoolitus, mis toob kokku Eesti parimad turundusproffid. See saab olema raju koolitusüritus, mille tulemusena oled valmis oma ettevõtte müüki arvestatavalt kasvatama.

Kui varasematel aastatel olid koolitajateks ainult mina ja Priit Kallas, siis sel korral toimub asi uuendatud formaadis. Nimelt lisaks meile tulevad kõnelema erinevad tipptegijad:

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin