Juba müügilegend Zig Ziglar rääkis, et usalduse puudumine on #1 põhjus ostust keeldumiseks – ja see on põhjus, mille puhul me saame kõige enam ära teha. See tähendab, et usalduse loomine on üks tähtsamaid asju, mida üks turundaja oma ettevõtte jaoks teha saab.


Internetiturunduse Eliitlaagris räägime muuhulgas detailselt kuidas luua usaldust sinu ettevõtte ja su toodete-teenuste suhtes ning kuidas selle abil müüginumbreid märkimisväärselt kasvatada. Veel on paar üksikut kohta järel (50st kohast), registreeri kuni veel saad.


quickietipsKuidas toimib müügi tegemine internetis? Muidugi käib see nii, et inimene surfab netis, näeb kuskil mu reklaami ja klikib sellele. Minu veebilehel avastab ta toote/teenuse, mida ma müün ning sooritabki ostu.

On ju nii? Paraku mitte. See on aga levinud eksiarvamus internetiturunduse toimimise kohta. Internet on justkui selline unistuste maa, kus asjad ei käi nii nagu “päris” maailmas. Kui internet oleks naine, siis arvamus oleks, et tänaval temaga esimest korda kohtudes on ta kohe valmis sinuga kähkukat tegema. Päris maailm nii ei toimi ja sama lugu on ka internetiturundusega.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin