Kui ma küsiksin sinult, et mis on see üks ja kõige tähtsam asi, mis määrab sinu edukuse nii eraelus kui äris, siis mis sa vastaksid? Anded? Intelligentsus? Vedamine? Suhted? Rich Schefren, üks edukamaid internetiettevõtjaid, väidab, et hoopis midagi muud. Rich Schefren on oma (9-kohalise käibenumbriga) äri ülesehitanud meeletult väärtust pakkuvatele tasuta raportidele. Iga teatud aja tagant laseb ta välja sisutiheda, mõtlema paneva ja väga palju kasulikku informatsiooni andva raporti – tasuta. Iga raport on tekitanud internetis tormi ja neid on alla laetud miljoneid kordi. Mõne aja pärast peale seda on ta ka turule toonud uue toote või teenuse, mis siis tänu raporti edule on müünud nagu soe sai.

Põhjus, miks ma sellest kirjutan, on see, et ta on seda teinud jälle. Tema värskeim raport kannab nime Uncertainty Syndrome: The Entrepreneurial Emergency. Sellele lingile klikkides satud ka lehele, kust saad seda alla laadida.

See raport on mõeldud tegijatele – ettevõtjatele, kes ei istu oma tagumiku otsas, vaid teavad, mida nad tahavad ja tegustevad selles suunas. Ja kes ikka ja jälle jooksevad peaga vastu seina ja ei saavuta seda läbimurret, mida nad on ootanud. Enamik internetiettevõtjaid teevad samu vigu, mis kõik teised. Neil on sarnased takistused teel edule. Nad kogevad sama valu ja ebakindlust.

See raport adresseerib just neid teemasid ja avaldab puuduva lüli, mis paneb kogu pildi kokku ja räägib, mida gurud teevad mida teised ei tee ja mis teebki kogu selle vahe. Vaata kohe järgi: Uncertainty Syndrome: The Entrepreneurial Emergency. Head lugemist.


Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin