Inimeste tähelepanuvõime on üürike. Vastavad testid näitavad, et mida pikem on video, seda vähesemad seda lõpuni vaatavad. Ideaalne pikkus on 30 sekundit, kuni üheminutilist vaatavad ka ligi 80% veel lõpuni. Üle 2 minutilist pole mõtet eriti teha.

Kui palju infot selle sisse siis mahub? Mu video sai üle 2 minuti, aga selle sees proovin ära, kui palju internetiturunduse nõuandeid suudan 1:30 jooksul edasi anda. Võtsin taimeriga aega.

Mis selle sisse mahtus:

Kui sellest jäi väheseks, siis 15 – 19 august teen iga päev ühe eriti sisuka koolituse. Kõiki neid koolitusi ühendab teema “Kuidas tegelikult asjad käivad“.

Vaata koolituste sisu ja kava siit.

Näeme!


Kui pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna, siis video ütleb rohkem kui 1000 pilti. Video läbi saad mingit sisu edasi anda kiiremini, efektiivsemalt ja ka emotsioonirikkamalt. See on lihtsalt kaasahaaravam. Video vaatamine on ka lihtsam ja nõuab vähem pingutust, mistõttu palju veebikasutajaid eelistab video vaatamist teksti lugemisele. Nielsen Online uuringu andmetel vaatab internetis videosid 74% kasutajatest. Mõni aeg tagasi tegin ka siin veebis polli, kus küsisin, et mis formaadis koolitusmaterjale inimesed eelistavad: videot eelistas 52% ja teksti piltidega vaid 25%.

Video kasutamise kasu konversioonimäärale (mitu % külastajatest teeb soovitud tegevust, nt ostab midagi) on samuti tõestatud. Näiteks Wistia, kes kasutab videos oma veebis mitmel pool, teatas 3-4x konversioonimäära kasvust tänu videole.  Eelmise aasta FindLaw uuring näitas, et kui keskmine kasutaja külastas 4.8 veebilehte enne kui otsustas mingi advokaadibüroo kasuks, siis video kasutuselevõtuga veebis see vähenes 1.8 peale.

Loe edasi →

Siin on 19. mai Klapid Eest! sarja internetiäri ürituse teise esineja, Tõnu Runneli (Fraktal / Edicy) ettekanne teemal Start Up. Tõnu räägib, et mis need startupid on, kuidas nad toimivad ja heidab valgust Edicy arengule.

Video on kahes osas:

Loe edasi →

19ndal mail jutustasin AIESECi Klapid Eest! sarja raames internetiettevõtlusest. Rääkisin enda lugu, oma teekonda ettevõtjaks saamisel ja andsin mõtlemisainet tulevastele ettevõtjatele. Video on kahes osas.

Esimene osa:

Loe edasi →

Kui me räägime produktiivsuse tõstmisest, siis me tavaliselt räägime isiklikust efektiivsusest, keskendumisest või tarkvaradest, mis hõlbustavad millegi tegemist ja hoiavad aega kokku. Selles videos ma räägin kuidas tõsta oma produktiivsust füüsiliste esemetega oma töökeskkonnas.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin