Videoraamatud on minu teenus, mis toob tellijateni iga kuu kahe uue äriraamatu video- ja audiokokkuvõtte.

Kui varem oli kuumakseline liitumine vaid üle PayPali, siis nüüd on lisandunud SEB ja Swedbanki pangalingiga tasumise võimalus.

Kuna pangalingid automaagilisi kuumakseid veel ei võimalda (olen vajadusest kõnelenud SEB digitaalse turunduse juhiga, kes kinnitas, et asi võetakse ette), siis nüüd on asi lahendatud 30-päevaste käsitsi tellimustega.

Sisuliselt sooritades veebi kaudu makse, antakse kasutajale 30-päevane ligipääs. Kui 30 päeva saab läbi, tuleb olemasoleva kasutajaga sisse logida ja teha uus pangalingi makse, et tellimust pikendada.

Nii saad näiteks iga kuu vaadata, et mis raamatud sel kuul tulemas ja kui need pakuvad huvi, saad sooritada tellimuse. Näiteks juulis on tulekul Smarter, Faster, Cheaper ja Business Model Generation. Liitudes saad koheselt ligi viimati ilmunud videokokkuvõttele + järgmise 30 päeva jooksul ilmuvatele.

Kui tellimus saab läbi, saad seni liikmeks oldud ajal ilumunud videokokkuvõtetele ikka endiselt ligi ja saad endale sobival ajal tellimuse jälle teha.

Liitumine on lihtne ja saad teha siit.


Käivitasin paar nädalat tagasi uue teenuse Videoraamatud ja tegelen sõna levitamisega selle vinge projekti kohta. Igasugused promod ja kampaaniad on hea võimalus õppimiseks ja testimiseks. Selles postituses jagan kahte tähelepanekut, mida ühes kampaanias tegin.

Esimene tähelepanek

Loe edasi →

Enamate raamatute lugemine on mõõdetavalt kasulik su võimele luua uusi ideid, sinu sissetulekule ja isiklikule arengule.

75% internetmarketing.ee külastajatest loeb alla 4 raamatu aastas (neljandik ei loe ühtegi!). Kui ka sul on raskusi aja leidmisega raamatute lugemiseks, siis see on just sinu jaoks.

Loe edasi →

Tegin täna oma jalutuskäigul ühe impromptu video (sellest ka vastav kvaliteet) ja panin selle siia üles. Räägin ühest oma suurimast huvist ja kuidas see sulle kasulik saab olla.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin