Iga ettevõte müüb lõppkokkuvõttes inimestele, olgu sul B2B firma või mida iganes. Otsuse tegija on inimene. See tähendab, et me peame võitma otsuse tegija südame. Kuidas seda teha?

Selle asemel, et rääkida tunde ja tunde suhtearenduse strateegiatest,
sotsmeediaturundusest ja muust, võiks selle ühe lausega kokku võtta: “Ole helde, abivalmis ja lahke”.

Sa võid lugeda tundide kaupa gurude kirjutisi, olgu selleks Tony Robbins, Seth Godin, Chris Brogan, Zig Ziglar või kes iganes – kokkuvõte on sama.

“Aita teistel saavutada, mida nemad soovivad ja sa võid saada kõik, mida sina tahad”, on kuulus tsitaat Zig Ziglarilt. Ole helde, jaga ära, anna tasuta ja ära küsi midagi vastu. Vastu saad iseenesest, selline on juba universum.

Oma turundusstrateegiaid ja -sõnumeid seades küsi endalt, et kuidas saaksin olla veelgi heldem, lahkem ja abivalmim.


vastuvaideKes iganes on müüki teinud, teab kui oluline on vastuväidetega tegelemine. Igal müügikoolitusel õpetatakse seda. Vastuväidetega edukalt toimetulemine otsustab sageli müügimehe edukuse. Kas see kehtib ainult inimeselt inimesele müügis? Absoluutselt mitte! Igas situatsioonis, kus üks osapool on huvitatud teisele millegi müümisest, tekivad vastuväited. Kas see ikka aitab mul raha säästa? Mis siis kui see katki läheb? Mul on juba X olemas! Kui sa ei tegele vastuväidetega ka internetis, siis sa kaotad müüki.

Parim meetod on ennetamine

Loe edasi →

Juba müügilegend Zig Ziglar rääkis, et usalduse puudumine on #1 põhjus ostust keeldumiseks – ja see on põhjus, mille puhul me saame kõige enam ära teha. See tähendab, et usalduse loomine on üks tähtsamaid asju, mida üks turundaja oma ettevõtte jaoks teha saab.

Internetiturunduse Eliitlaagris räägime muuhulgas detailselt kuidas luua usaldust sinu ettevõtte ja su toodete-teenuste suhtes ning kuidas selle abil müüginumbreid märkimisväärselt kasvatada. Veel on paar üksikut kohta järel (50st kohast), registreeri kuni veel saad.

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin