Eesti turg on väike, USA turg hiiglaslik. Näiteks keskmine ameeriklane teenib 4x rohkem kui eestlane (= jaksab osta rohkem ja maksta rohkem). USA elanikkond läheneb 315 miljonile (= meeletult palju ostjaid). See on kõikide võimaluste maa – ja seda ka sulle.

Eestlased saavad ingliskeelsetel turgudel väga edukalt läbi lüüa, kui vaid julgevad proovida, tahavad pingutada ja teavad, mida teha.

Võtsin kokku oma viie USAs elatud (ja töötatud) aasta kogemused ning panin kokku koolitusprogrammi, mis annab sulle täieliku retsepti ingliskeelsel turul läbi löömiseks.

Vaata lähemalt: http://internetmarketing.ee/august/


8-10. juuni toimub järjekordne Internetiturunduse Eliitlaager (vol 2012). See on aasta parim koolitusüritus ja kui sa soovid end hästi ette valmistada järgmiseks turundushooajaks, siis pead kohale tulema.

Eliitlaagri kontseptsioon ennast nende nelja aasta jooksul hästi tõestanud. Seda näitab korduvkäijate hulk, osalejate tagasiside ja puhtisiklik võrdlus teiste üritustega Eestis.

Loe edasi →

Tõmban mitmed oma äritegevused Eestis koomale ja keskendun teistele turgudele.

Kes mu postiloendiga liitunud, said minult pika kirja tagamaade selgitusega.

Loe edasi →

2 veebiseminari 16.11.2011

Suvel tegin rea koolitusi ja 2 neist –

    kuidas panna veebileht müüma ja müüvate tekstide kirjutamine

– said eriti hea tagasiside osaliseks. Paljud kirjutasid mulle, et kuna see on suvel ja puhkuse ajal, siis nad ei saa tulla, aga oleks väga huvitatud – kas saaks videosalvestust?

Loe edasi →

Internetiturunduse Eliitlaager on aasta vingeim koolitusüritus ja nüüd saad oma nime kirja panna.

Eelmiste kordade kohta on ridamisi kiitvaid arvamusi, näiteks:

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin