Küsimus: millise autoriks neist kahest maalist on maailmakuulus kunstnik Pablo Picasso?

Tee oma valik.

Tegelikult see oli trikiga küsimus. Mõlema autor on Picasso. Enne kui Picasso hakkas juhtima kubismi liikumist ja maalima “imelikke” maale, oli Picasso juba maalikunsti tehnikates ekspert. Ta ei alustanud kubismist, vaid jõudis sinna välja.

Mida on Picassolt õppida?

Enne kui sa hakkad tegema ettevõtlust või turundust, omanda korralikult kõik põhiasjad. Alles siis leia oma isikupära, alles siis hakka katsetama uusi ja seni tegemata asju, alles siis oled võimeline tegema efektiivset innovatsiooni turunduses.


Aastaid tagasi, kui veel Dubais elasin, otsustasin tangot õppida. Ma polnud varem ühelgi tantsukursusel käinud ja olin seetõttu natuke skeptiline + ebakindel valiku tegemise suhtes. Leidsin netist mingi kursuse, mis rääkis esimesest tasuta tunnist ja otsustasin selle kasuks, kuna tundus riskivaba (kui ei meeldi, ei maksa).

Läksin esimesse tundi ja peale tervitussõnu läks muusika käima. Tantsuõpetajate paar demonstreeris meile vinget tangot, täis igasuguseid vimkasid ja muud laadi silmailu. Edasi juhtus midagi ootamatut – meid teavitati, et kõik me algajad suudame teha täpselt sama kõigest 2 kuu pärast. Müüdud! Iga viimne kui osaline esimeses tunnis jätkas (ja maksis raha).

Loe edasi →

Iga ettevõte müüb lõppkokkuvõttes inimestele, olgu sul B2B firma või mida iganes. Otsuse tegija on inimene. See tähendab, et me peame võitma otsuse tegija südame. Kuidas seda teha?

Selle asemel, et rääkida tunde ja tunde suhtearenduse strateegiatest,
sotsmeediaturundusest ja muust, võiks selle ühe lausega kokku võtta: “Ole helde, abivalmis ja lahke”.

Loe edasi →

Iga ettevõte peab end turundama, aga uskumatult paljudel ettevõtetel puudub igasugune plaan turunduse jaoks. Veelgi vähesemad kasutavad oma plaani. Liikvel on idee, et turundusplaan on midagi mahukat, keerulist ja bürokraatlikku. Tõde on midagi muud. Turundusplaan peaks olema hoopis praktiline töövahend, mis sind abistab. Plaani eesmärk on ennekõike sind abistada mõtete korrastamisel ja vältida suvalist puusalt tulistamist.

Lihtsad 4 sammu turundusplaanini

Loe edasi →

Kõik teevad vigu, maailm ongi selline. Mõningaid vigu aga tehakse ikka ja jälle. Siin on 9 viga, mida ettevõtjad sageli teevad.

1. Suure kliendi sündroom

Loe edasi →

Canonical URL by SEO No Duplicate WordPress Plugin

Page optimized by WP Minify WordPress Plugin