internetmarketing.ee

Avasta kuidas viia ellu oma unistusi ja olla iseenda boss läbi internetis raha teenimise

Minu nimi on Peep. Paar aastat tagasi sai mul kõrini teiste heaks töötamisest. See, kuidas süsteem toimib, ei rahuldanud mind. Ma teadsin täpselt, mida ma oma elult tahan ja tavaline elustiil - palgatöö - ei võimaldanud seda.Me kõik kasvasime üles vaimus, et palgatöö on ainus võimalus. Tuleb leida kindel ja turvaline töö, kõlab tavatarkus. Aga meile ei räägitud, et see tähendab nii paljust loobumist. Palgatöösüsteem võtab meilt nii paljud vabadused. Vabaduse ise otsustada, millega tegeleda (ja peame hoopis tegema, mida tööandja tahab). Vabaduse minna kuhu tahame millal tahame ja kui kauaks tahame. Kui sa tahaksid minna homme Lõuna-Ameerikasse reisima kuueks kuuks, siis sa tõenäoliselt ei saaks. Sul pole piisavalt raha, sa vajad regulaarset sissetulekut - aga tõenäoliselt sa ei saa oma tööd kaugteel teha. Ja ükski tööandja ei annaks sulle 6 kuud makstud puhkust. Minule on see vastuvõetamatu, et keegi teine otsustab minu vabaduste üle.

Inimesed ütlesid mulle, et elu on selline ja pean sellega leppima. Ma vihkasin seda.

Ma tahtsin reisida - ja vahel mitmeid kuid korraga. Tahtsin võimalust minna pooleks aastaks Lõuna-Ameerikasse seiklema ilma, et see mu rahavooge mõjutaks. Tahtsin sissetulekut, mis võimaldab mul elada täiesti vaba elustiili. Tahtsin teha tööd siis kui mina tahan, mitte siis kui tööandja käsib. Mulle meeldib kaua magada - ka see oli minu jaoks tähtis. Ja ma ei tahtnud enam, et minu töö tulemusena saab rikkaks mu tööandja, mitte mina.

Kui ma rääkisin sellest tuttavatega, siis nad ütlesid mulle, et elus ei saa kõike mida tahad. Ütlesid, et ma pean leppima sellega, et tööandja dikteerib mu elu ja ütleb, millal ma pean töötama, mis tööd tegema, kui palju ma puhkust ja palka saan. Ma vihkasin seda. Ma ei suutnud taluda mõtet, et ma tean täpselt, milline mu unistuste elu välja näeb, aga ma ei saa sellist elu seda.

Nüüd teen mis tahan, millal tahan ja kus tahan. Ka sina võid saada kõik mis tahad.

Viimase 3 aasta jooksul olen elanud või külastanud üle 20 riigi viiel erineval kontinendil. Ma võin homme vabalt koti selga võtta ja minna kuhu tahan. Minu sissetulekud ei ole seotud sellega kus ma füüsiliselt asun. Mul pole kindlaid töötunde, ma töötan millal tahan. Ma olen vaba. Ma olen iseenda boss.

Minu elustiil pole juhus. See pole midagi, mis minuga lihtsalt juhtus. Ma kujundasin oma elu selliseks. Ja nüüd tahan sulle näidata, kuidas ka sina saad seda sama teha. Ma olen pannud oma internetäri teadmised kokku e-kursuseks.

Eelteadmisi pole vaja - räägin kõik täpselt lahti

See internetiäri kursus sobib ka isegi siis, kui sa ei tea internetist veel kuigi palju ei tea (mingeid erilisi tehnilisi teadmisi pole vaja). Ma näitan, kuidas kogu tehniline pool kas tasuta või minimaalse investeeringuga korda ajada.

Kursus ei sisalda mingeid imetrikke ega ole mingi “kähku rikkaks” petuskeem - kogu programm on ülesehitatud tõelise internetiäri loomisele. Keskendun kaheksale kriitilise tähtsusega sammule, mis sa vajad oma eduka internetiäri loomiseks. Kõik teadmised selles programmis on ennast tõestanud taktikad ja strateegiad, mida ma ise kasutan oma ärides. Kui otsid tõelisi lahendusi ja soovid luua ettevõtmist, mille üle võid uhkust tunda, siis oleme kohtunud õigel ajal.

Kursus ei sisalda teooriaid ega arvamusi. Selle asemel on see täis selgeid, mõistlikke ja tulemusi toovaid internetiturunduse tehnikaid ja lähenemisviise, mida igaüks saab oma äris rakendada. Kõik, mida see kursus sisaldab ma olen isiklikult ikka ja jälle läbi proovinud ja viimasepeal tulemusi saavutanud. Kõiges mida ma välja toon ma olen isiklikult sügavalt veendunud läbi praktika.

Kellele see e-kursus mõeldud on?

Internetiäri e-kursus on mõeldud ettevõtjatele ja inimestele, kes soovivad alustada oma internetiäri. Kursus sisaldab vajalikke põhiteadmisi, tehnikaid ja strateegiad oma eduka internetiäri alustamiseks ja juhtimiseks. Kursus on kasulik ka turundajatele, kes soovivad senisest enam ja targemini kasutada internetiturundust klientide leidmiseks ja võitmiseks.

Kursusega on liitunud juba ligi 200 nii alustavat kui ka pikkade kogemustega ettevõtjate/ettevõtet, ning kursus on nüüd ka oluliselt täiendatud sisuga vastavalt esimeste klientide tagasi- ja edasisidele.

Kursus sisaldab rohkem kui 50 peatükki täis praktilisi nõuandeid ja seletusi ning katab peaaegu iga internetäri aspekti. Muuhulgas leiad sellest:

 • kuidas teha turu-uuringuid internetis
 • kuidas valida oma tootele nishi ja luua toode, mida inimesed tahavad osta
 • kuidas tuua oma veebilehele rohkem külastusi - ja eelkõige ostjaid
 • kuidas tõsta müüki kohe ja teha seda jätkusuutlikult
 • kuidas luua ja arendada suhteid olemasolevate ja potentsiaalsete klientidega
 • kuidas maksimeerida teenitud tulu iga kliendi pealt
 • kuidas teha vähem tööd ja teenida rohkem läbi äri automatiseerimise

…ja palju muud.

Iga peatükk on otsast lõpuni täis selgeid, konkreetseid ja garanteeritult tulemusi toovaid strateegiaid ja taktikaid. Need on tehnikad, mida ma olen ise korduvalt kasutanud iseenda ja oma klientide ettevõtetes.

Internetiturunduse tehnikad, mis töötavad

Ma olen infohoolik - ma tarbin meeletutes kogustes informatsiooni. Iga päev ma loen mitukümmend temaatilist artiklit. Vähemalt raamatu nädalas. Ja teise sama pika aja veedan ma informatsiooni rakendades, analüüsides ja testides - mis töötab ja mis ei tööta.

Kui ma hakkasin ise internetiäri ja internetiturunduse vastu huvi tundma ja selle kohta õppima, esimese sammuna ma ostsin kokku 18 enimtunnustatud raamatut sellel alal ja lugesin nad läbi. Peale seda hakkasin tegema esimesi katsetusi internetiäris. Siis ostsin ma kokku kõik vähegi tegijad internetiturunduse kursused, ja proovisin nendes soovitatud taktikad kõik ükshaaval läbi.

Ma testisin põhjalikult iga tehnikat ja strateegiat oma ärides ja töös oma klientidega ning tegin järeldusi, mis töötab ja mis ei tööta. Ma järgisin etteantud mudeleid, proovisin eraldiseisvaid taktikaid ja mõõtsin kõige efektiivsust. Ma viskasin välja ideed ja teooriad, mis reaalses elus tulemusi ei toonud ja rafineerisin võtteid, mis tõid tulemusi.

Tulemusena ongi sündinud just see süsteem, mida selles internetiäri kursuses sulle avaldan. Kõik selles sisalduv on põhjalikult testitud nii minu enda kui minu konsultatsiooniäri klientide ettevõtetes. Need on tehnikad, mis tõesti töötavad.

Sa oled vaid 8 sammu kaugusel oma edukast internetiärist

Ma saan aru, et paljudele käib üle jõu maksta minu konsultatsiooniteenuste eest. Seepärast olen selle kursuse kujundanud moel, mis võimaldab sul ise tundma õppida ja rakendada strateegiaid, mis on töötanud väga edukalt minu konsultatsiooniklientide puhul - ja seda kõike vaid murdosa hinna eest.

Kursuses sisalduvad tehnikad toodavad kasumit igaühele, kes neid oma äris rakendab. Ma näitan täpselt, kuidas oma äri lükata edu teele rajades selle tugevatele turunduspõhimõtetele.

Enamike edukate internetiäride edu on ehitatud nendele kaheksale printsiibile. Rakenda neid oma äris ja oled kindlalt teel oma maailmaklassi äri üles ehitamisele, mille üle saad uhke olla.

Esimene samm: toote loomine ja tootearendus

Kui sul pole toodet, mida müüa, pole ka äri. Esimene moodul katab põhjalikult küsimused, mis on seotud toote valimise ja loomisega. Siit õpid, kuidas teada, mida inimesed tahavad ja vajavad, kuidas valida nishi ja kuidas oma toodet luua. Avaldan vettpidavad hinnakujundusstrateegiad ja toote positsioneerimise võtted. Kui sul on juba toode või teenus olemas, sellest pole lugu - esimene moodul annab sulle hulganisti ideid oma toodete parandamiseks ja klientide mõistmiseks.

Teine samm: müügi ja turunduse põhitõed

Selleks, et teada kõige olulisimaid asju turunduse ja müügi kohta ei pea sa omama vastavat teaduskraadi. See moodul õpetab sulle kõige olulisima, mida pead teadma oma edukat internetiäri juhtides ja oma turundust planeerides. Pidades neid põhimõtteid alati silmas on sinu turundus- ja müügitegevused alati tulemuslikud.

Kolmas samm: veebilehe külastatavuse tõstmine

Veebileht ilma külastajateta on kasutu, ja lihtsalt oma veebilehe üles pannes sa külastajaid ei saa. Külastajate puudus on peamisi pudelikaelu paljude äride teel edule ja selle nimel peab aktiivselt tegutsema. Sellest moodulist õpid kuidas panna enda kasuks tööle otsingumootorid, sotsiaalsed võrgustikud, videod, web 2.0 ja muud relvad veebiliikluse arsenalis, et kindlustada pidev külastajate vool. Siit omandad ka äärmiselt olulised Google Adwords oskused: 99% ärisid ei oska seda kasutada ja lihtsalt raiskavad oma raha. Näitan sulle kuidas minimaalsete kulutustega tuua oma lehele suurtes kogustes kvalifitseeritud külastajaid.

Neljas samm: müügikontaktide genereerimine

Üks enim levinud küsimusi, mis minu konsultatsioonikliendid küsivad on “miks mu internetiäri raha ei tee?” ja üks peamisi põhjuseid sellele on see, et nad ei tee vähimatki katsed müügikontaktide genereerimiseks. Siit avastad kuidas kiiresti ja efektiivselt absoluutselt igas äris genereerida müügikontakte, leida potentsiaalseid kliente ja kasvatada oma postiloendit. Iga guru ja ekspert ütleb sulle, et mahukad e-posti nimekirjad (mailing listid) on peaaegu iga internetiäri garanteeritud edu pandiks.

Ja kui sul on arvestatav postiloend olemas, siis järgmisena õpid…

Viies samm: Suhete loomine ja arendamine

Kui sul on postiloend olemas, siis järgmine samm on nendega suhte loomine. Kui teed seda hästi, ootadakse iga sinu kirja pikisilmi - suhteloomisoskuste arendamine on seda väärt. Kui su prospektid ei pea sind mitte turundajaks-müügimeheks, vaid usaldusväärseks nõuandjaks, tõusevad sinu müüginumbrid lakke.

Suhete loomine ja arendamine tähendab eelkõige inimsuhete osavat käsitlemist ja isiklike fännide loomist, kes ostavad kõike, mida sa neile pakud. See on faktor, mis eristab võitjaid kaotajatest, ent on paraku üks vähim mõistetud valdkondi. Kui omandad selle mooduli sisu ja paned teadmised käiku, siis lood endale nimekirja kirglikest ostjatest, kes ootavad iga su uue toote turule tulemist.

Kuues samm: müügi sulgemine

See on üks suuremaid probleeme internetiäris: inimesed loovad veebilehti, mis ei müü. Paljud veebilehed ei tee isegi katsed müüa - külastaja käest ei küsita ostu mitte ühelgi korral ja siis imestatakse, et miks mult ei osteta. Ma kohtan sellist suhtumist koguaeg - mulle tundub, et suur osa ettevõtjaid kobavad pimeduses ja nad ei teagi, mis paneb ühe internetiäri müüma.

Mõnikord on põhjuseks kesised müügitekstid, teinekord disain. Väga sageli ei tunta müügipsühholoogiat. Tihti saab mõne kavala tehnika abil suurendada müüginumbreid üle 50%. Mis iganes töötab kõige paremini sinu äri puhul on sinu otsustada, aga mina annan sulle vajalikud teadmised, et saaksid oma müügitulemused üles viia.

Seitsmes samm: kliendi väärtuse maksimeerimine

On olemas vaid kolm viisi oma kasumi tõstmiseks: müü rohkematele klientidele, suurenda keskmise müügitehingu summat ja suurenda mitu korda üks klient sult ostab. Need kaks viimast põhjust on tihti turundajate fookusest väljas. Kursusest avastad, kuidas neid kahte taktikat enda heaks tööle panna, ja see võib olla parim lüke sinu äri uuele tasemele viimiseks.

Kaheksas samm: Äri automatiseerimine

Internetiäri eeliseks ongi just see, et see võimaldab sul olla kus tahes ja töötada targalt, saavutades võimalikult palju nii vähese töötundide arvuga kui võimalik. Liiga paljud ettevõtjad töötavad liiga palju oma ärile, mitte oma äri kallal. Eesmärk pole mitte luua endaleuut töökohta, vaid olla ettevõtja. Avaldan tehnikad, kuidas saad suure osa oma ärist automatiseerida või allhankida töid odavalt kellelegi teisele - et luua endale rohkem aega ja keskenduda enda põhikompetentsidele.

Mida see kursus ei sisalda

Kursus ei õpeta sind programmeerima ega veebidisaini looma. See pole tehniliste arvutioskuste kursus. Küll aga ma juhatan sind vahenditeni, mida saad kasutada kasvõi tasuta ja mille abil ka täielik algaja suudab veebilehti luua. Ma näitan ka kuidas osta veebiloomise teenus odavalt sisse - parima tulemuse saavutamiseks on tihtipeale mõistlik jätta see professionaalidele. See võib maksta oluliselt vähem kui sa arvad.

Kursusest saad teadmised, milline üks efektiivne veebileht olema peab ning teeb sinust teadliku kliendi - tead täpselt, mida sul vaja on, kuidas see toimima peaks ja oskad seda nõuda.

Hoiatus!

See kursus õpetab sind looma ja turundama tõelist ettevõtet. Iga ettevõtte ülesehitamine ja loomine nõuab pingutust, püsivust ja tööd. Kui sa loodad, et saad mingi maagilise nupu, mis võimaldab sul saada ratsarikkaks diivanil lesides lihtsalt seda nuppu vajutades, siis pean sulle pettumuse valmistama. Sellist asja pole olemas.

See kursus annab sulle kõik vajalikud teadmised, et oma ettevõte kiirelt käima saada, leida hulganisti kliente ning automatiseerida suur osa äriprotsessidest, et teenida rohkem tehes vähem, ent mitte midagi ei juhtu kui sa ei rakenda neid teadmisi ellu. Enne kui saad nautida elu millest oled unistanud, tuleb teha tööd (kui su ettevõtte valdkond on su kirg, siis küll sa ei tunnegi, et see on töö; see on fun). Aga ma garanteerin sulle, et kui sa võtad asja kätte ja rakendad kursusest saadud teadmisi, siis sa teenid raha. Palju.

Internetitäri kursuse vorm: e-õppekeskkond

Kogu kursus on digitaalsel kujul - tegemist on e-õppekeskonnaga. Peale kursuse tasu maksmist sa saad endale luua kasutaja sellesse e-õppekeskkonda, millele saad oma kasutajanime ja parooli abil ligi igalt poolt kus on internetiühendust, millal tahad.

Kogu programm on jaotatud kaheksaks mooduliks, mis omakorda jaguneb rohkem kui 50 peatükiks. Õpi just endale sobival tempol millal iganes sulle sobib.

» Vaata videot e-õppekeskkonnast

Soovi korral on kursuse tekstimaterjalid saadaval ka e-raamatu kujul.

Boonus: Ligipääs ekslusiivsele ainult-liikmetele foorumile

Kõik kursuse soetajad saavad ka ligipääsu väga eksklusiivsele foorumile, kus käivad koos Eesti internetiäriga tegelejad. See on koht, kust saad küsida küsimusi nii kursuse sisu kui seal mitte sisalduva kohta. Seal saad õppida teiste kogemustest, saad jagada oma edulugusid ja luua partnerlusi teiste internetiturundajatega. Ka mina käin foorumis regulaarselt ja vastan su küsimustele, mis kursusest võivad tekkida.

Võtame asja kokku. Sa saad ligipääsu järgmisele:

 • Täielik internetiäri e-kursus: 8 moodulit ja rohkem kui 50 peatükki e-õppe keskkonnas video ja teksti kujul. Kõik teadmised, mida vajad, et luua oma edukas internetiäri
 • (väärtus üle 10 000 krooni)
 • Sissepääs ekslusiivsele Eesti internetiäri foorumile, kus saad suhelda teiste tõsiste internetiturundajatega (hindamatu väärtusega)
 • Garantii, mis teeb selle kõik riskivabaks:

Garantii: teeni kursuse hind vähemalt kahekordselt tagasi või see on sinu jaoks tasuta


Ma olen niivõrd kindel selle kursuse sisus, et annan selle sulle riskivabalt. Kui sa rakendad siin õpitut oma internetiäris ja 6 kuu jooksul ei teeni vähemalt kahekordselt seda raha tagasi, siis võta minuga ühendust. Ma vaatan koos sinuga sinu äri protsessid üle, annan tasuta internetiturunduse konsultatsiooni ja töötan koos sinuga, et su äri eduteele suunata. Kui peaks juhtuma, et ka see ei too sulle kolme kuu jooksul soovitud tulemusi, tagastan kogu kursuse ostmisele kulunud investeeringu.


Kursuse paketid

Kuna tegemist on e-kursusega, siis saad õppida omal tempol siis kui sina tahad. Sa saad arutada tekkinud küsimusi ja väljakutseid teistega, kes sinuga samas situatsioonis. Sinu ligipääs õppematerjalidele ei aegu.

Kursuse eest on võimalik maksta internetipanga kaudu ning krediitkaardiga (mis toimib kui järelmaks). Soovi korral saad maksta ka lihtsa pangaülekandega.

Edu ei ole mingi müstiline asi - igaüks saab tipptegijate edu korrata kasutades samu taktikaid ja strateegiaid. Internetiäri kursus annab sinu kasutusse kõik teadmised, mida kasutavad tippturundajad ja ettevõtjad, et saaksid korrata nende edu ja luua omale elukvaliteet, mida tahad ja väärid.

Sul on võimalik omandada teadmised, mida konsultatsioonfirmad jagavad kümnete ja kümnete tuhandete kroonide eest, vaid murdosa eest sellest hinnast. Kursus tähendab küll, et keegi ei tee sinu eest tööd ära ja ise pead õppima ja tegutsema, aga seetõttu ongi see kursus võimalik saada just sellise hinna eest.

LIHTPAKETT
e-raamat pdf formaadis

PREEMIUMPAKETT
e-õppekeskkond
KONSULTATSIOONIPAKETT
e-õppekeskkond
üle 350 lehekülje õppematerjale üle 350 lehekülje õppematerjale üle 350 lehekülje õppematerjale
sajad taktikad ja tehnikad sajad taktikad ja tehnikad sajad taktikad ja tehnikad
garantii, mis teeb kõik riskivabaks garantii, mis teeb kõik riskivabaks garantii, mis teeb kõik riskivabaks
üle 5 tunni õppevideosi üle 5 tunni õppevideosi
ligipääs eksklusiivsele foorumile ligipääs eksklusiivsele foorumile
aegumatu ligipääs õppematerjalidele aegumatu ligipääs õppematerjalidele
   

2 tundi personaalset konsultatsiooni, mis sisaldab abi sinu turundusstrateegia väljatöötamisele ja tagasisidet sinu veebilahendustele

HIND: 2000 krooni


HIND: 2297 1190 + km ehk 1428 krooni


HIND: 8690 krooni


Liitu nüüd ja avasta teadmised, millest sind on seni ilma jäetud.


P.S. Kui sa ei soovi elu lõpuni teiste heaks töötades elupäevi mööda saata ja tahaksid hakata elama iseendale ning ellu viia oma unistusi, siis ära kaota seda võimalust.

P.P.S. Kursuse liitumisele kehtib raudkindel 200% garantii, sa lihtsalt ei saa eksida. See on sinu jaoks täiesti riskivaba, saad ainult võita.


Kliendid räägivad


“Pean mainima, et Peep on hakkama saanud Eesti kontekstis unikaalse kursusega. Internetiturundus avab ettevõtjale hulgaliselt uusi võimalusi ja peaks olema igasuguse turundustegevuse lahutamatu osa. Need, kes koguvad teadmisi selles valdkonnas, omavad kindlasti konkurentsieelist teiste ees.

Tänu Peebu kursusele olen saanud lihvida meie alustava ettevõtte turundusstrateegiat. Leidsin mitmeid väga praktilisi näpunäiteid ja nõuandid, kuidas väheste ressurssidega saavutada suuremat edu. Lisaks sellele tekkis kursuse käigus mitmeid uusi äriideid, mille kavatsen lähitulevikus ellu viia.

Soovitan Peebu internetiturundust kõigile vähegi ettevõtlikuse soont omavatele inimestele. See on investeering teie ettevõtte ja ennekõige ise enda konkurentsi võime tõstmisse tänapäeva maailmas.”
Viljo Vabrit, Noored Kooli turundusjuht

“Hea asja oled loonud Peep! Juba see foorum ise siin kujuneb kindlasti vahendiks , mis osalustasu tagasi teenib.”

Aivar Ruukel, Soomaa.com“Selle [kursusele kulunud] summa eest saan TTÜ-st 3 ainepunkti. Siin on materjali kordi ja kordi rohkem. Selleks, et edasi minna olen olnud sunnitud ostma täiesti mõttetuid aineid. Asi ei ole hinnas, vaid selles, mida selle eest saab. Olen happy.”
Anneli Prii, Metall Lux

“Kursuses on konkreetselt toodud välja, mis töötab, mis mitte, koos näidetega. Kursuse käigus õpitud tehnikaid rakendades olen tõstnud enda veebilehe külastatvust, katsetanud välja toodud kasulikke asju ja pean tõdema, et need töötavad. Samas olen ka inimestele lähenemist muutnud nt meili teel.”
Siim Sims, Estonian Warehouse

“Hea on lugeda teksti, kus räägitakse asjast, mitte ei promota iseennast.”
Andrus Valgemäe

“Soovitaksin seda kursust kõigile kes kasutavad või on huvitatud kasutamaks internetti kui turunduskanalit.

Koolitus pani mõtted uuesti liikuma ning istusime meeskonnaga maha, et võimalusi ja praegust strateegiat otsast peale üle arutada. Tean väga vähe koolitusi, mis sellist mõju on avaldanud.

Kõige parem on olnud vahetada infot teistega kes on samas situatsioonis. Foorumi integreerimine on nutikas idee.”
Annar Merirand, koolitusportaal tark.ee vedaja


“Peep on visionäär, kes tajub suurepäraselt internetiäri potentsiaali. Tema lahke ja lõbus viis teha keerulised asjad lihtsaks teeb temast suurepärase vestluskaaslase ja ka õpetaja.

Soovitan tema kursusi siiralt nii alustavatele ettevõtjatele kui ka vanadele kaladele, kel soov end internetis paremini müüa.”
Marko Nõu, Eesti Infosüsteemid tegevjuht


Ole mureta


Rahulolu garanteeritud


Kui sa ei teeni kursusele soetamisele kulunud investeeringut vähemalt kahekordselt tagasi juba 6 kuu jooksul, siis ma isiklikult konsulteerin sind ja aitan sind edu teele. Kui ka see ei peaks soovitud tulemusi tooma, maksan sulle kogu raha tagasi.


Privaatsus


Me ei jaga mitte kellegagi informatsiooni, mida sa meile annad (sh e-posti aadress).


Turvalisus


Kõik maksetehingud toimuvad läbi turvaliste kanalite, mis hoiab su andmed kaitstud